займ на карту срочно
کد خبر: 47349 | سرویس: سیاست
تاریخ انتشار: 29 اکتبر 2023 | ساعت » 20:27

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان از دستگیری مدیران دو شرکت پیش‌فروش خودرو در این شهرستان خبر داد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان ( قزوین)‌ از دستگیری مدیران دو شرکت پیش‌فروش خودرو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کیانسه از قزوین؛ محمد صمدی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان در این خصوص اظهارکرد: با توجه به فعالیت تعدادی از شرکت‌های پیش‌فروش خودرو در تاکستان مجموعه قضایی به صورت قاطع با افرادی که در قالب شرکت و واحدهای صنفی بدون مجوز در زمینه پیش‌فروش خودرو فعالیت کرده و با شگردهای مختلف از مردم کلاهبرداری می‌کنند شناسایی و برخورد می‌کند.

او افزود: در روزهای اخیر مدیران دو شرکت پیش‌فروش خودرو که با جذب سرمایه‌های مردم با اقدامات متقلبانه وعده تحویل خودرو داده بودند با دستور قضایی دستگیر شدند.

صمدی گفت: مدیر یکی از این شرکت‌ها که بیش از ۸۰۰میلیارد تومان از دارایی‌های بیش از هزار نفر را دریافت کرده دستگیر شده و تعداد ۴نفر از مدیران شرکت دیگر که بیش از ۴۰۰میلیارد تومان از ۵۰۰نفر جمع‌آوری کرده بود نیز در بازداشت به سر می‌برد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان اظهارکرد: این افراد علی‌رغم فرصت دستگاه قضایی برای عودت سرمایه‌های مردم در روزهای اخیر اقدام موثری انجام نداده به همین دلیل بعد از دستگیری مدیران این شرکت‌ها و تشکیل پرونده قضایی اقدامات لازم برای پرداخت بدهی مال‌باختگان صورت می‌گیرد.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی