займ на карту срочно
کد خبر: 47330 | سرویس: سیاست
تاریخ انتشار: 29 اکتبر 2023 | ساعت » 9:53

 

مرکز پخش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که دولت آمریکا در حال آماده‌سازی طرحی برای مرحله پس از اتمام جنگ این رژیم در غزه بوده و رئیس جمهور این کشور در راستای حفظ توافقنامه‌های عادی‌سازی روابط در حال مذاکره با مقامات برخی کشورهای عربی است.

به گزارش کیانسه : وبه نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای رای الیوم به نقل از مرکز پخش رژیم صهیونیستی، دولت آمریکا در حال آماده‌سازی طرحی برای مرحله پس از اتمام جنگ این رژیم در غزه است.

این رسانه گزارش داد، دولت آمریکا در روزهای گذشته در حال انجام مذاکراتی گسترده درباره روز پس از پایان جنگ در نوار غزه بوده است.

این رسانه عبری زبان به نقل از برخی منابع صهیونیست آگاه از جزئیات این مذاکرات اعلام کرد، هدف از این مذاکرات تدوین طرحی برای فردای «پیروزی اسرائیل بر حماس در غزه» و آغاز تدابیر و اقدامات منطقه‌ای است.

مرکز پخش رژیم صهیونیستی در ادامه نیز به نقل از منابع خود تاکید کرد: آمریکایی‌ها در چارچوب این مذاکرات با برخی مقامات اسرائیلی گفت‌وگو کردند.

همچنین این مرکز گزارش داد، اقدامات منطقه‌ای که آمریکایی‌ها تمایل دارند آغاز کنند، شامل اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها است چراکه جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا این هفته تصریح کرد که اجرای راه‌حل دو دولتی باید با پایان جنگ آغاز شود.

این رسانه عبری زبان افزود، مذاکراتی که دولت بایدن در حال انجام است، شامل مذاکرات با برخی مسؤولان کشورهای عربی جهت حفاظت از توافقنامه‌های ابراهیمی (توافقنامه‌های عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی) با برخی کشورهای عربی است.

تا این لحظه هیچ اظهارنظر فوری از سوی مقامات آمریکا و رژیم صهیونیستی به این گزارش‌ها وجود نداشته است.

 

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی