займ на карту срочно
کد خبر: 47325 | سرویس: سیاست
تاریخ انتشار: 26 اکتبر 2023 | ساعت » 16:20

مردی اهل نبراسکا حدود ۶۲ کیلومتر روی قایقی از جنس کدو تنبل پارو زد و توانست رکورد گینس را به نام خود ثبت کند.

هفته گذشته دوئین هانسن اهل سیراکیوس، نبراسکا در آمریکا توانست حدود ۶۲ کیلومتر مسیری در رودخانه‌ را با قایق ساخته‌شده از کدو تنبل پارو بزند و رکورد این نوع قایق‌سواری را در گینس به نام خود ثبت کند.

هانسن داخل یک کدو تنبل ۳۸۴ کیلویی را خالی کرده و با نشستن درون آن، از ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح تا ۶:۳۰ دقیقه بعدازظهر روی رودخانه، حدود ۶۲ کیلومتر قایق‌سواری کرده است.

این سفر کدویی به نظر می‌رسد برای هانسون بی‌هزینه نبوده است. از آنجایی‌که او مجبور بود، مچاله درون این کدو تنبل بزرگ بنشیند و ۱۱ ساعت بی‌وقفه پارو بزند، زانوانش صدمه دیده‌اند. این کار آنقدر برای هانسون سخت بوده که گفته حتی اگر فردی بتواند رکورد او را بزند، با تواضع آن را می‌پذیرد و دیگر سوار چنین قایقی نمی‌شود.

روزی که هانسون با قایق کدویی خود روی رودخانه پارو می‌زد، بارانی و بسیار سرد بوده و چندبار با تخته‌سنگ‌های موجود در رودخانه برخورد کرده بود تاجایی که احتمال داشته قایق خود را از دست بدهد. با اینحال هانسون دست از تلاش برنداشته و برای اینکه گرم شود، سریع‌تر پارو زده و در نهایت رکورد خوبی زده است.

شهروندان نبراسکا از دیرباز علاقه زیادی به کدو تنبل‌های بزرگ و سرگرمی‌های آن داشته‌اند و هر بار سرگرمی جالبی با این کدوها ابداع می‌کنند.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی