займ на карту срочно
کد خبر: 47254 | سرویس: سیاست
تاریخ انتشار: 11 اکتبر 2023 | ساعت » 23:55

آیت‌الله «سید علی سیستانی» مرجع عالی شیعیان با اشاره به جنگ در غزه از کشورهای جهان خواست با وحشیگری رژیم صهیونیستی مقابله کنند.

به گزارش کیانسه :  آیت‌الله «سید علی سیستانی» مرجع عالی شیعیان با اشاره به جنگ در غزه از کشورهای جهان خواست با وحشیگری رژیم صهیونیستی مقابله کنند.

در بخشی از بیانیه آیت الله سیدعلی سیستانی آمده است: ارتش اشغالگر می‌خواهد انتقام ضایعه مهیب و شکست بزرگ خود در رویارویی‌های اخیر را از مردم بگیرد.

ایشان افزودند: بر اثر حملات اسرائیل، بیش از شش هزار فلسطینی شهید و مجروح شده‌اند و هیچ مکان امنی برای غیرنظامیان در غزه باقی نمانده است.

این مرجع عالی شیعیان در بیانیه خود نوشت: جنایت‌های اسرائیل در برابر چشم و گوش جهانیان اتفاق می‌افتد اما هیچ اقدام بازدارنده‌ای وجود ندارد و بلکه کسانی هستند که از این اعمال مجرمانه حمایت می‌کنند و به بهانه دفاع از خود توجیه می‌کنند!

آیت الله سیستانی خاطرنشان کرد: همه جهان باید در برابر این وحشی‌گری فجیع بایستد و از امتداد یافتن نیروهای اشغالگر بایستد. نباید به اشغالگران اجازه داد نقشه‌هایش را اجرا و آزار جدیدی به ملت مظلوم فلسطین برساند. ایشان تاکید کردند: دادن حقوق مشروع فلسطینیان و از بین رفتن اشغالگری تنها راه فراگیرشدن امنیت در منطقه است.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی