займ на карту срочно
کد خبر: 47251 | سرویس: سیاست
تاریخ انتشار: 11 اکتبر 2023 | ساعت » 23:50

عضو هیات مدیره پرسپولیس گفت: پرسپولیس خانه یحیی گل‌محمدی است و به همین راحتی اجازه نمی‌دهیم او برود یا بی‌خیال شود.

به گزارش کیانسه: حسین خبیری درمورد مباحث مطرح شده نسبت به نوتیس دادن و فسخ قرارداد یحیی گل‌محمدی با پرسپولیس، اظهار داشت: حسین شهریاری و دلبری در این مورد صحبت کردند اما من فقط یک نکته بگویم. پرسپولیس خانه یحیی گل‌محمدی است و به همین راحتی اجازه نمی‌دهیم او برود یا بی‌خیال شود. گل‌محمدی در پرسپولیس نتایج خیلی خوبی گرفته و اگر موضوعی باشد، حل می‌شود.

وی افزود: به جلسه امروز هم دعوت شده بود تا بنشینیم و صحبت کنیم اما ظاهرا در مسافرت بوده است. ان‌شاءالله در اولین فرصت می‌نشینیم و صحبت می‌کنیم تا حل شود.

عضو هیات مدیره پرسپولیس درمورد شایعات مطرح شده که جنبه رسمی ندارد، گفت: خودتان می‌گویید جنبه رسمی ندارد. در این حالت نمی‌توان به آن استناد کرد.
خبیری در پاسخ به اینکه آیا گل‌محمدی به پرسپولیس نوتیس داده بود، گفت: مسئولیت اجرایی و مدیریتی باشگاه با درویش است و خورش می‌تواند شفاف توضیح بدهد اما مشکلات حادی نیست. گفتم با وجود مشکلات فراوانی که پرسپولیس از گذشته تا حال داشته اما با تلاش مدیرعامل، هیات مدیره، کادرفنی و بازیکنان تا سقف قابل توجهی از مطالبات را پرداخت کرده است.

وی افزود: برخی پاداش‌ها و اپشن‌ها مانده که حق بازیکنان است‌. تیمی که ۳ جام گرفته، در فوتبال ایران آقایی می‌کند و بهترین بازیکنان و کادرفنی را دارد باید مطابق موفقیت‌هایی که کسب کرده اند، پاداش بگیرند. موضوع خیلی پیچیده‌ای نیست. اینکه الان در این حواشی هرکسی، خبر بدون سندی را منتشر می‌کند، بیشتر باعث نگرانی هواداران می‌شود.

عضو هیات مدیره پرسپولیس ادامه داد: خواهش می‌کنیم اگر هواداران می‌خواهند اخبار مستند را بدانند بیشتر از مراجع رسمی باشگاه پیگیری کنند.

وی درمورد وضعیت مالکیت باشگاه و آخرین شرایط خصوصی‌سازی پرسپولیس، گفت: ما هم به عنوان هوادار دوست داریم پرسپولیس خصوصی شود. ۱۰ درصد سهام واگذار شده است. خدا رئیس سابق سازمان خصوصی‌سازی را خیر بدهد. قرار بود او این ماموریت را انجام بدهد. برای اولین بار بود دولت و وزارت ورزش عزم جدی داشت این اتفاق بیفتد و تا حدی هم انجام شد اما رئیس سابق سازمان خصوصی‌سازی جای اینکه به این ماموریت مهم بپردازد، به جزئیات پرداخت.

خبیری تصریح کرد: با این کار هم روند خصوصی‌سازی مختل شد و هم خودش نتوانست در این حواشی دوام بیاورد. ۲ سر باخت شد اما باید این اتفاق بیفتد زیرا با ادامه این روند همه باشگاه‌ها که یک مالک پولدار پشت‌شان است، از همه خدمات استفاده می‌کنند و از درآمدهای فولادی، صنعتی و معدنی به نحو شایسته در فوتبال هزینه می‌کنند زیرا بودجه مصوب دارند. خوب هم است. ما اعتراضی به هزینه کردن فولاد مبارکه، ذوب آهن، گل‌گهر و خودروسازان در فوتبال نداریم.

وی افزود: می‌گوییم هر کدام از این باشگاه‌ها متولی دارند. ما هم قرار بود خصوصی شویم. مالکیت ۲ باشگاه را به یک شرکت خوب یا افرادی که از لحاظ مالی یا صلاحیت بدهند که قدرت اداره آنها را دارند تا به معنای واقعی خصوصی شوند و پشتوانه داشته باشند تا پرسپولیس و استقلال از این وضعیت رها شوند. این موضوع برای پرسپولیس مهم است و ان‌شاءالله این اتفاق بیفتد.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی