займ на карту срочно
کد خبر: 46835 | سرویس: ورزش
تاریخ انتشار: 12 جولای 2023 | ساعت » 1:38

سرپرست تیم فوتبال امید ایران گفت: اینکه باشگاه استقلال با تیم امید ایران همکاری نکرد و به دو بازیکن خود اجازه همراهی نداد دهن کجی به سایر باشگاه‌ها بود.

مهران فرقانی سرپرست تیم فوتبال امید ایران در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: روز پنجشنبه برای برگزاری اردوی تدارکاتی راهی ترکیه خواهیم شد، در این اردو سه بازی دوستانه نیز در نظر گرفته شده که برگزار می‌شود.

وی درباره عدم حضور دو بازیکن استقلال در اردوی تدارکاتی ترکیه اظهار داشت: اینکه باشگاه استقلال با تیم امید ایران همکاری نکرد و به دو بازیکن خود اجازه همراهی نداد دهن کجی به سایر باشگاه‌ها بود .

سرپرست تیم امید ایران خاطرنشان کرد: من فقط مسوول این هستم این اتفاق را به فدراسیون فوتبال گزارش بدهم، اینکه چه تصمیمی برای این اتفاق گرفته شود از آن بی خبر هستم.

فرقانی تصریح کرد: جواد نکونام به عنوان سرمربی تیم استقلال برای عدم اجازه به دو بازیکن خود به طور حتم دلایل خاص خود را دارد و بهتر بود او همچون یحیی گل محمدی با رضا عنایتی تماس می‌گرفت و حرف می‌زد نه اینکه چنین رفتاری صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: در اردوی ترکیه یک بازیکن تیم پرسپولیس نیز غایب خواهد بود اما این اتفاق با ماجرای باشگاه استقلال متفاوت است، یحیی گل محمدی با رضا عنایتی تماس گرفت و به او اعلام کرد چند بازیکن این تیم در جناح چپ مصدوم هستند و با توجه یه اینکه برنامه‌های تاکتیکی او در تمرینات پیش فصل به هم می‌خورد در صورت امکان محمد مهدی احمدی در سفر به ترکیه غایب باشد که سرمربی تیم امید هم موافقت کرد.

سرپرست تیم امید ایران در پایان گفت: تیم امید ایران پتانسال بالایی دارد و به طور حتم با رضا عنایتی روزهای خوبی در انتظار این تیم خواهد بود، نتایج تیم امید ایران در تورنمنت غرب آسیا نشان داد که این تیم می‌تواند طلسم نرفتن به المپیک را بشکند.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار