займ на карту срочно
کد خبر: 46814 | سرویس: دانش و فناوری
تاریخ انتشار: 12 جولای 2023 | ساعت » 1:22

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: دشمن در فضای مجازی به دنبال ترویج بی‌حجابی است اما موفق نشده مردم را از دین و عقایدشان جدا کنند که نمونه‌ آن حضور مردم در راهپیمایی‌ها، جشن عید غدیر و نماز جمعه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی روز سه شنبه در همایش «امیرالمؤمنین معیار زندگی، الگوی حکمرانی» که در وزارت کشور برگزار شد، با اشاره به آیات قرآنی و روایات اسلامی از جایگاه حضرت علی (ع) اظهار داشت: جای شکر دارد در کشوری زندگی می‌کنیم که هر روز ندای «اشهد ان‌ علی‌ولی‌الله» در اذان شنیده می‌شود.

وی با اشاره به حضور باشکوه مردم ایران در جشن عید غدیر در شهرهای مختلف کشور و بویژه تهران اضافه کرد: دیدید مردم در جشن غدیر چه کردند؛ همه کسانی که شرکت کردند و کسانی که شربت و شیرینی دادند، خود مردم بودند.

محمدی گلپایگانی با تاکید بر اینکه مردم که از اهل بیت(ع) جدا نمی‌شوند، خاطر نشان کرد: از خدا بخواهیم نعمت عظمای ولایت امیرالمؤمنین را تا آخرین نفس نگه دارد.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی در ادامه با بیان اینکه دشمن در فضای مجازی که بلای جان شده، دنبال ترویج بی‌حجابی است، افزود: دشمن نتوانست مردم را از دین و عقایدشان جدا کنند که نمونه‌اش حضور مردم در راهپیمایی‌ها، جشن عید غدیر و نماز جمعه است.

محمدی گلپایگانی افزود: امروز بیشترین حمله دشمن متوجه رهبر انقلاب است چون ایشان عمود خیمه انقلاب است؛ ایشان چه جانشین خوبی برای امام خمینی است که همه اهداف امام راحل را دنبال کرده و یک به یک آنها را به ثمر می‌رساند.

وی با بیان اینکه امروز جرأت نمی‌کنند به ما حمله کنند، چون می‌ترسند، اظهار داشت: امروز هیچ جایی از رژیم غاصب صهیونیستی از موشک‌های ایران در امان نیست این موشک‌ها دقیق و بدون خطا به هدف می‌خورد.

وی خطاب به حاضران گفت: این‌ها بچه‌های شما هستند که گمنام کار می‌کنند و رهبری به طور مستقیم آنها را هدایت می کنند.

محمدی گلپایگانی با یادآوری شایعه‌سازی‌های دشمنان علیه رهبر انقلاب اظهار داشت:‌ آنها هر از گاهی تبلیغ می‌کنند، رهبری بیمار است اما من که از نزدیک شاهد هستم ایشان در کمال سلامت هستند و خدا را شکر هیچ مشکلی ندارند.

رییس دفتر رهبر معظم انقلاب به بیان خاطره‌ای از دیدار خود با یکی از مراجع تقلید و دغدغه ایشان درباره گرانی ها اشاره کرد و گفت: کارهای اساسی در حال انجام است؛ امیدوارم اثرات اقدامات خوبی که در گوشه و کنار کشور انجام می شود را به زودی مشاهده کنیم.

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار