займ на карту срочно
کد خبر: 46775 | سرویس: ورزش
تاریخ انتشار: 17 می 2023 | ساعت » 20:49

مادر کریستیانو رونالدو، دولورس آویرو که توسط برخی از خبرگزاری‌ها متهم به استفاده از جادو برای جدا کردن پسرش از جورجینا شده بود، سکوت خود را شکست و با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که از منابع اخبار کذب شکایت خواهد کرد.

گزارش‌های زیادی مبنی بر رابطه بد مادر کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگس منتشر شد و حتی خیلی‌ها می‌گفتند که او قصد دارد رابطه این زوج را بهم بزند. حالا دولورس آویرو سعی کرده که تمام شک و شبهه‌های پیرامون رابطه بد با عروسش را از بین ببرد. پس از اینکه روزنامه‌ای ادعا کرده بود که مادر رونالدو از جادوگران برای خراب کردن رابطه پسرش و جورجینا کمک گرفته، دولورس به شدت عصبانی شد و بیانیه‌ای در اینستاگرام منتشر کرد.

کاتیا آویرو، خواهر رونالدو، قبل از مادرش دست به کار شد و به این اخبار واکنش نشان داد و نوشت: «شبکه اجتماعی را باز کردم و این اخبار ترسناک و تهوع‌آور را خواندم. این بار بی‌مجازات نمی‌ماند. نه این روزنامه زباله و نه منبع». خواهر کریستیانو رونالدو از اینهمه اخبار نادرست خسته شده و به گفته خودش دست به اقدامی جدی خواهد زد.

او در ادامه نوشت: «ما در دورانی زندگی می‌کنیم که مردم برای لایک گرفتن دست به هرکاری می‌زنند. من از این خبرها، این روزنامه، این مطالب متنفرم. مادرم تقریبا ۷۰ ساله است و به اندازه کافی در زندگی برای بزرگ کردن فرزندانش سختی کشیده، و من خودم برای مجازات کسی که این چیزها را منتشر کرده تا آخرش می‌روم.»

دولورس آویرو نیز سخنان دخترش را به اشتراک گذاشت و خاطرنشان کرد: «به شما اطمینان می‌دهم که اینطور نخواهد ماند.»

بیانیه کامل دولورس آویرو در اینستاگرام

«تأیید می‌کنم که امروز ۱۶ مِی ۲۰۲۳ با وکلایم تماس گرفتم تا نامم را به خاطر خانواده‌ام از تمام تهمت‌ها پاک کنم. یک خبر در یک روزنامه معروف پرتغالی منتشر شد (روزنامه‌ای که با سوءاستفاده از نام خانواده من سعی در تبلیغات خودش دارد). این خبر دروغ، افتراآمیز و حتی ترسناک است و از کارهای وحشتناکی حرف می‌زند که من برای خراب کردن سعادت و خوشبختی یکی از فرزندانم انجام داده‌ام. این تهمت دروغ، بدخواهانه و بی‌اساس است، هرگز با این کارها نمی‌توانند نام خوب من را خراب کنند. من هرگز به چنین منابع غیرحرفه‌ای اجازه نمی‌دهم از نام من برای اخبار کذب استفاده کنند. من نه تنها برای محافظت از خودم و خانواده‌ام به سراغ مجازات آنها خواهم رفت، بلکه ثابت خواهم کرد که منابع، سخنان و نوشته‌هایی که تاکنون بیان شده، صرفاً منحرف و بی‌اساس بوده است. برخی از نوه‌های من این مطالب را می‌خوانند و به حرف‌های مردم و منتقدان گوش می‌دهند. و به همین دلیل است که تا زمانی که این روزنامه تمام آنچه را که امروز نوشته ثابت نکند، تسلیم نخواهم شد.»

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار