займ на карту срочно
کد خبر: 43595 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 14 ژوئن 2021 | ساعت » 6:13

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه برج آزادی در آستانه ۵۰ سالگی قرار دارد، گفت:‌مقدمات خواهرخواندگی این برج با برج ایفل فراهم شده است.

به گزارش کیانسه : احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر با اشاره به وضعیت برج آزادی در پایتخت اظهار کرد: مقدمات خواهرخواندگی برج آزادی با برج‌های بزرگ و معروف دنیا از جمله برج ایفل فراهم شده است، ولی باید اعتبار لازم برای حفظ این برج فراهم باشد.

وی با اشاره به اینکه برج آزادی جزو ۵ جاذبه شهر تهران است گفت: با وجود اینکه دقت‌های زیادی برای اجرای ترکیب معماری در این برج استفاده شده و همه مصالح آن از نقاط مختلف ایران تهیه شده است، ولی در ۵۰ سال گذشته برای آن اتفاق ویژه‌ای انجام نداده‌ایم و کاستی‌هایی هم وجود داشته است.

عضو شورای شهر تهران با تأکید بر لزوم اعتبارات خاص در بودجه ۱۴۰۰ برای برج آزادی گفت: این موضوع در بودجه امسال مغفول مانده و از آنجایی که ماه مهر مصادف با سالروز ۵۰ سالگی برج آزادی است باید اقدامات لازم برای این نماد شهری صورت گیرد.

مسجدجامعی خاطرنشان کرد: برج آزادی مهمترین نماد شهری است و اتفاقات مهم در حول آن به وقوع می‌پیوندد و اخیراً ۷ نفر از اعضای شورای شهر از این برج بازدید داشتند و همه بر لزوم اختصاص اعتبار ویژه تأکید داشتند.

0 0 vote
Article Rating

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار