займ на карту срочно
کد خبر: 43453 | سرویس: سیاست
تاریخ انتشار: 29 می 2021 | ساعت » 18:01

فرمانده نیروی هوافضای سپاه تاکید کرد که رژیم صهیونیستی باید چمدان هایش را ببندد و در جستجوی منطقه دیگری برای زندگی باشد.

به گزارش کیانسه  از ایسنا، سردار امیرعلی حاجی زاده ، فرمانده نیروی هوافضای سپاه در گفت وگو با شبکه المسیره گفت: رژیم صهیونیستی از موشک ها و راکت هایی شکست خورد که ملت فلسطین با دستان خود و با لوله های فاضلاب آن ها را ساخت.

وی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی باید چمدان هایش را ببندد و به دنبال منطقه دیگری برای زندگی در آمریکا و یا آلاسکا و یا اروپا باشد.

سردار حاجی زاده خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی رژیمی سست است و تهدیدات موساد و گزینه جنگ با ایران تنها حرف های بیهوده و اباطیل است به ویژه بعد از اینکه در برابر مقاومت فلسطین شکست خوردند.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در ادامه با اشاره به تهدیدات بیهوده رژیم صهیونیستی گفت: نوار غزه که اکنون در محاصره قرار دارد توانست شکست بزرگی را به رژیم صهیونیستی تحمیل کند.

سردار شکارچی: رژیم صهیونیستی تهدید می‌کند چون می‌داند رو به افول است
همچنین سخنگوی ارشد نیروهای مسلح  هم در این باره تأکید کرد که رژیم صهیونیستی پس از شکست‌های پی‌درپی که متحمل آن شد، تهدید می‌کند چون می‌داند رو به افول است. سردار سرتیپ «ابوالفضل شکارچی» سخنگوی ارشد نیروهای مسلح،‌ امروز (شنبه)، در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه یمنی «المسیره» بر نزدیک بودن زمان افول رژیم صهیونیستی تأکید کرد.

بر اساس گزارش المسیره، سردار شکارچی در این خصوص گفت: «موساد صهیونیستی می‌گوید که اولویتش ایران است و رژیم صهیونیستی تهدید می‌کند چون می‌داند پس از شکست‌های پی‌درپی رو به افول و ضعف است».

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ادامه داد:‌ «تهدیدات دشمن و موساد علیه ایران در واقعیت ارزشی ندارد زیرا دشمن اکنون درد می‌کشد و زمان آن فرا رسیده که فروپاشی رژیمش را بپذیرد».

وی اضافه کرد: «متأسفانه برخی از کشورهای مرتجع در منطقه مثل عربستان سعودی، بحرین، امارات به‌رغم اختلاف نظر مردمانشان در خصوص رژیم صهیونیستی، با این رژیم برای حفظ عرش خود همکاری دارند؛ اما آن‌ها در پایان سقوط خواهند کرد».

این هشدار پس از اظهارات اخیر برخی مقامات رژیم صهیونیستی از جمله «الی کوهن» وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی است که اخیرا در گفت‌وگو با شبکه سعودی «العربیه» مدعی شده بود که تل‌آویو به ایران اجازه دست‌یابی به سلاح هسته ای را نخواهد داد.

0 0 vote
Article Rating

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی