займ на карту срочно
کد خبر: 43105 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 28 آوریل 2021 | ساعت » 17:28

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از ساخت سه پل بزرگ در مسیرهای میل نادر – سفیدآبه و بنجار–بی‌بی دوست حوزه سیستان به منظور تردد روان کاربران جاده‌ای خبر داد.

 ایوب کرد روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: با تلاش شبانه روزی همکاران ما در ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان‌های حوزه سیستان پل شور در مسیر میل نادر – سفیدآبه (با ۳۶ دهانه ۲ متری) به طول ۸۲ متر و عرض ۹ متر با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصد آماده بهره‌برداری شده است.

وی ادامه داد: همچنین پل بندان در مسیر سفیدآبه – میل نادر ( با ۳۶ دهانه ۲ متری) به طول ۸۲ متر و عرض ۹ متر از پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد برخودار است و تلاش داریم این پروژه مهم را در سالجاری به اتمام برسانیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان بیان کرد: در سالجاری ساخت پل کانال نیاتک در مسیر بنجار – بی بی دوست با ۱۰ دهانه ۱۰ متری به طول ۱۰۵ متر و عرض ۹ متر آغاز شده است.

وی برقراری ترافیک عبوری ایمن، ساماندهی و ایمن سازی ابنیه فنی، افزایش عمر مفید راه و ابنیه، جلوگیری از بسته شدن مسیر در زمان وقوع سیلاب‌های احتمالی را از مهمترین دلایل احداث پل در استان عنوان کرد.

کرد خاطر نشان کرد: هم‌اینک هفت هزار و ۷۸۰ دستگاه پل در محدوده اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان احداث و در حال استفاده کابران جاده‌ای استان است.

0 0 vote
Article Rating

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار