займ на карту срочно
کد خبر: 43090 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 27 آوریل 2021 | ساعت » 15:57

مدیر امور توزیع برق شهرستان چابهاردر جنوب سیستان و بلوچستان گفت: خط جدید ۲۰ کیلو ولت روستای تیس این شهرستان به منظور تعدیل بار فیدر پردیس این منطقه احداث و بهره برداری شد.

محمودرضا اکبری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: افت ولتاژ در انتهای فیدر پردیس موجب مشکلاتی برای مشترکان برق شده بود که با احداث و بهره برداری این خط علاوه بر، برطرف شدن این مشکل، شاهد کاهش تلفات نیز خواهیم بود.

وی ادامه داد: احداث ۲ کیلومتر شبکه جدید و اصلاح هفت کیلومتر شبکه موجود از جمله اقدامات انجام شده در این پروژه بوده است.

مدیر امور توزیع برق شهرستان چابهار اعتبار هزینه شده برای این پروژه را یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان ذکر کرد.

وی ادامه داد: با توجه به نام گذاری سال جدید به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از جانب مقام معظم رهبری، پروژه احداث خط جدید ۲۰ کیلو ولت در منطقه شهرک صنعتی شهرستان چابهار در دستور کار قرار دارد.

اکبری تصریح کرد: شهرک صنعتی این شهرستان هم اینک از خط ۲۰ کیلو ولت وشنام تغذیه می کند که با توجه به افزایش کارگاه های تولیدی، در جهت تامین برق مطمئن برای صاحبان مشاغل تولیدی احداث خط جدید در دست اقدام است.

به گزارش ایرنا، شهرستان چابهار با مساحتی حدود ۱۷ هزار و ۱۵۵ کیلومترمربع در منتهی‌الیه جنوب شرقی ایران در کنار آب‌های گرم دریای عمان و اقیانوس هند قرار گرفته ‌است.

این شهرستان از جانب شمال به شهرستان قصرقند و از جنوب به دریای عمان و از شرق به شهرستان دشتیاری و از غرب به شهرستان کنارک محدود است.

فاصله بندر چابهار تا مرکزاستان ۶۵۴ کیلومتر است.

0 0 vote
Article Rating

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار