займ на карту срочно
کد خبر: 43009 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 22 آوریل 2021 | ساعت » 18:33

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: پیله وران استان تنها دو هفته فرصت دارند تا برای دریافت کارت مبادلات الکترونیک خود اقدام کنند.

بهگزارش کیانسه :ماندانا زنگنه در نشست مبادلات مرزی استان سیستان و بلوچستان که در سالن جلسات این معاونت برگزار شد، افزود: کارت های پیله وری برای بهره بردن مرزنشینان از ظرفیت های مرزی صادر شد و این افراد می توانند تحت پوشش معاملات پایا پای از کشورهای همسایه برخی کالاهای تعریف شده را به کشور وارد کنند و برای ساماندهی آنان مقرر شد کارت های مرزنشینی به کارت های مبادلات الکترونیک تبدیل شوند.

وی بیان کرد: پیله وران استان تنها دو هفته فرصت دارند تا برای دریافت کارت مبادلات الکترونیک خود اقدام کنند و افرادی که پیش از این کارت مرزنشینی داشته اند؛ می توانند برای تعویض کارت خود اقدام کنند اما آن دسته از کسانی که به تازگی و برای اولین بار درخواست دریافت کارت مرزنشینی می دهند باید تمامی روال قانونی را پشت سر بگذارند.

زنگنه افزود: این کارت ها در راستای انجام مبادلات مرزی با عنوان مبادلات پایا پای  و ورود برخی کالاهای اساسی کشور توسط پیله وران تعریف شده و قرار است با مرکز کشور مکاتباتی برای افزودن گزینه پیله وران در سامانه ردیابی، رهگیری و تایید اصالت کالا ملقب به تیتک انجام شود تا مشکلی در فعالیت آن ها بروز ندهد/ایسنا

0 0 vote
Article Rating

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار