займ на карту срочно
کد خبر: 42951 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 20 آوریل 2021 | ساعت » 22:41

حجت الاسلاموالمسلمین راشکی:مانع شدن ازفساد،تشنج وجلوگیری از اختلاف درجامعه ازوظایف مهم خبرنگاران است

به گزارش کیانس  ه:حجت الاسلام والمسلمین محمد راشکی امام جمعه هیرمنددردیداربااصحاب رسانه وخبرنگاران حوزه سیستان بیان داشت:عدالت محوری درمیان خبرنگاران وجودداردودرراستای حقوق مردم تلاش زیادی می کنندمردمی هستندو رسانه هادرجایگاه رفیعی می باشندوآگاهی بخشی رادرهرزمینه ای می دانند واین امر بسیار مهم و ضروری است ودراین زمان حقایق رامردم از زبان آنهابشنوندواخباردرست ازتشنج در جامعه جلوگیری میکند.

وی در ادامه افزود:مانع شدن ازفساد،تشنج وجلوگیری از اختلاف درجامعه ازوظایف مهم خبرنگاران است وازسوی دیگرفسادی که در جامعه ایجاد می شود خبرنگاران با آگاهی و روشنگری مردم می توانند با آگاهی ،جلوگیری ازفساددرجامعه شوندوخبرنگاران بایدبه دورازهرسلیقه ای ،حقایق رادرجامعه بیان کنند.

حجت الاسلام راشکی در ادامه افزود:اصحاب رسانه بایدمسئولیت پذیری داشته باشندوامیددادن به مردم ازجمله وظایف مهم شماخبرنگاران است ،ماامیدبه رحمت خداوند داریم .جلب اعتمادمردم به نظام ،انقلاب و ارزشهاو بیان واقعیت‌های جامعه ومشکلات جامعه برای احقاق حقوق مردم ازدیگروظایف شماست.
ایشان خاطرنشان ساختند:مردم پشتوانه شماهستندزیراشماچشم و گوش مردم هستید و زبان گویای آنهاونیزرابط بین مردم ومسئولین هستید.
وی مرزرایک فرصت دانست و گفت:ظرفیت مرز ظرفیت بسیار مهمی است و تلاش مسئولین هم براین است تا منافع مرز را برای مردم ایجاد کنند ودراین راستا مسئله همه ما استفاده از ظرفیت نخبگان و معتمدین است

وی همچنین بیان داشت:انتظارمااین است که آن تعامل و وحدتی که میان مااست، بتوانیم خدمات بسیار خوبی را رقم بزنیم وبرای مردم انجام وظیفه کنیم
حاج آقای راشکی گفت: دربین ائمه جمعه منطقه سیستان هم اکنون وحدت و انسجام خوبی برقرار است و امیدواریم این رونداستمرارداشته باشد.
وی در پایان اظهارداشت:انشاالله بتوانید درراستای آگاهی بخشی به مردم و خدماتی که دولت انجام می دهد به وسیله خبرنگاران به مردم معرفی وتمجیدشودوتلاش شود تا به دورازهرسلایقی مردم را تشویق به شرکت درامر خطیر انتخابات کنیم تا زمینه شرکت حداکثری مردم فراهم شود .

1 1 vote
Article Rating

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار