займ на карту срочно
کد خبر: 42809 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 6 آوریل 2021 | ساعت » 19:24

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۳ تن و ۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در درگیری با سوداگران مرگ از ۲ دستگاه خودرو تویوتای متعلق به قاچاقچیان کشف شد.

به گزارش کیانسه از ایسنا سردار احمد طاهری افزود: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان، شهرستان زاهدان و یگان تکاوری قرارگاه عمار در عملیات روز گذشته با یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر که قصد انتقال محموله مواد افیونی را از نوار مرزی میرجاوه به مرکز استان و سپس به عمق کشور داشتند درگیر شدند.

وی ادامه داد: در این عملیات مقتدرانه که منجر به حریق یکی از خودروهای این باند شد قاچاقچیان که تاب توان ایستادگی در مقابل تکاوران انتظامی را نداشتند با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان بیان کرد: ماموران انتظامی در این عملیات علاوه بر کشف محموله سنگین مواد مخدر شامل ۳ تن و ۶۰۰ کیلوگرم تریاک و سوخته تریاک، در بازرسی از خودروها چندین تیغه خشاب، مقادیر زیادی مهمات جنگی و همچنین یک دستگاه بی‌سیم دستی کشف و ضبط کردند.

سردار طاهری اظهارکرد: با توجه به شناسایی قاچاقچیان تلاش برای دستگیری آنان به صورت ویژه در دستور کار پلیس استان قرار دارد.

0 0 vote
Article Rating

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار