займ на карту срочно
کد خبر: 42779 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 5 آوریل 2021 | ساعت » 18:52

دکتر محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور امروز/ دوشنبه/ در سفر به سیستان و بلوچستان یکهزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان را افتتاح کرد.

محمدباقر نوبخت روز دوشنبه در حاشیه مراسم افتتاح یکهزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: در این محل اقدامی انجام می‌شود که از نظر من در بین طرح‌های عمرانی و تولیدی بزرگ قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه این خانه‌های گلی و چنین بنای ارزشمند از نظر من به مراتب خوشحال کننده‌تر از حضور در آن طرح و پروژه‌های بزرگی بوده که برای کشور هم لازم است افزود: با این اوصاف توفیق بزرگی برای خدمت به محرومان به آقای بختیاری و همکارانشان در کمیته امداد امام خمینی ( ره) داده شده است.

به گزارش ایرنا نوبخت در بدو ورود به فرودگاه بین المللی زاهدان مورد استقبال استاندار و رییس سازمان مدیریت و  برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان قرار گفت.

افتتاح همزمان یکهزار واحد مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)  و چهار هزارو ۷۰۰ واحد مسکن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در۲  روستای شمال استان از برنامه های این سفر بود.
همچنین افتتاح ساختمان فرمانداری‌های نیمروز و فنوج، مجتمع آموزشی، فرهنگی و ورزشی بانوان شهرستان نیمروز و هامون و پل افضل‌آباد از دیگر برنامه های سفر دکتر نوبخت بود که صبح امروز/دوشنبه/ انجام شد.

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در ادامه سفر یک روزه از راه‌آهن زاهدان-خاش و راه‌آهن خاش- ایرانشهر به صورت هوایی بازدید و در نهایت از حاشیه شهر زاهدان دیدن خواهد کرد.

0 0 vote
Article Rating

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار