займ на карту срочно
کد خبر: 42665 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 18 مارس 2021 | ساعت » 19:50

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به موضوع ممنوعیت برپایی چادر در پارک‌ها به ویژه در شهر چابهار که بیشتر مسافران به دلیل کمبود هتل‌ها در این وضعیت قرار می‌گیرند افزود: موضوع ممنوعیت اقامت در کمپ‌ها ابلاغ شود.

به گزارش کیانسه از ایسنا ماندانا زنگنه ۲۸ اسفندماه در نشست ساماندهی خدمات سفر افزود: افرادی که تست کرونای‌شان مثبت اعلام شده از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی استان رصد و اجازه تردد بین شهرها در ایام نوروزی را نداشته باشند.

وی ۱با اشاره به اینکه حوزه گردشگری بیشترین ضربه اقتصادی از ویروس کرونا را متحمل شده است اظهارداشت: گردشگری سیستان و بلوچستان به جاهای خوبی رسیده و ظرفیت‌های خوبی برای معرفی آن ایجاد شده بود که متاسفانه با وجود شرایط این ویروس تحت تاثیر قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در سیستان و بلوچستان بیشترین مسافران بومی هستند افزود: باید مراقبت‌هایمان را در شهرستان بیشتر کنیم زیرا بیشتر مسافران این استان بومی و به نوعی خانگی هستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه موج مسافرتها به چابهار از اسفند شروع شد تصریح کرد: این شهر اکنون در وضعیت زرد هست و باید این تغییر رنگ توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی رصد شود.

وی تاکید کرد: تمام دستگاه‌های اجرایی که سال گذشته در ستاد سفر فعال بودند مانند هلال احمر و آموزش و پرورش و سایر ارگان‌ها آمادگی لازم را برای شرایط غیرقابل پیش‌بینی داشته باشند چون امکان تغییرات در بیماری و بقیه موضوعات وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه‌های علوم پزشکی نظارت عمیق و دقیقی بر اماکن و به ویژه مناطق آسیب‌پذیر را داشته باشند تا نگرانی برای سایر مسافران بوجود نیاید.

0 0 vote
Article Rating

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار