займ на карту срочно
کد خبر: 39853 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 22 ژوئن 2020 | ساعت » 5:33

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: ۸۵۰ تن گوشت مرغ منجمد به صورت رایگان بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد استان توزیع می شود.

ماندانا زنگنه در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار استان در خصوص تصمیمات اتخاذ شده اظهار داشت: جلسه ستاد تنظیم بازار استان با هدف بررسی نحوه توزیع ۸۵۰ تن گوشت مرغ منجمد برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد تشکیل شد .

وی گفت: این میزان گوشت به صورت رایگان و از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای در بین مددجویان تحت پوشش توزیع خواهد شد.

وی اظهار داشت : در بحث ذخیره‌سازی کالاهای اساسی همچون گندم،برنج و شکر در وضعیت بسیار مطلوبی قرار داریم به طوری که تا ۶ ماه آینده ذخیره کافی برای مصرف کالاهای اساسی در استان وجود دارد.

وی در ارتباط با بحث خرید تضمینی گندم از کشاورزان نیز گفت: در سالجاری تاکنون ۲۶ هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده که پیش‌بینی می‌شود تا پایان فصل برداشت این رقم به ۵۰ هزار تن برسد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان ادامه داد: این در حالی است که این رقم در سال گذشته ۱۷ هزار تن بوده است که امسال در مقایسه با سال قبل افزایش چشمگیری داشته است.

زنگنه تصریح کرد: با توجه به شرایط کشور و ضرورت تامین امنیت غذایی انتظار است که کشاورزان همکاری لازم را در فروش گندم با مراکز خرید دولتی گندم داشته باشند.

وی افزود: در ارتباط با تعیین سهمیه گندم کارخانه‌های آرد نیز در جلسه ستاد تنظیم بازار تصمیم‌گیری شد و بر اساس پارامتر هایی از قبیل ظرفیت ذخیره‌سازی،رتبه کارخانه و میزان رضایتمندی مشتریان سهمیه گندم این کارخانه ها تعیین شد.

این مقام مسئول  همچنین گفت: در راستای حمایت از مصرف کنندگان به کارخانه های آرد اعلام می‌شود که نسبت به بازسازی و اصلاح مواردی که به آنها اعلام شده اقدام کنند.

0 0 vote
Article Rating

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار