займ на карту срочно
کد خبر: 39066 | سرویس: ورزش
تاریخ انتشار: 17 آوریل 2020 | ساعت » 7:53

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران زیر ذره‌بین سرمربی تیم وستهام انگلیس قرار گرفته است.

به گزارش کیانسه از فارس، درخشش سردار آزمون در لیگ فوتبال روسیه باعث شده تا در هفته های اخیر شایعات زیادی پیرامون پیوستن این بازیکن به ناپولی ایتالیا منتشر شود. سران این باشگاه تصمیم گرفته اند فیلیپه اندرسون و سردار آزمون را جایگزین دو بازیکن خود کنند اما در این بین، یک مشتری دیگر به تیم های خواهان مهاجم تیم ملی اضافه شده است.

سایت« hammers.news» که اخبار باشگاه وستهام را دنبال می کند، در گزارشی مدعی شد که آزمون با وجود اینکه در تیررس ناپولی است اما زیر ذره بین دیوید مویز سرمربی وستهام ملقب به «چکش ها» قرار گرفته است.

در این مطلب آمده که سردار آزمون که بی شباهت به لیونل مسی نیست، از سال ۲۰۱۶ توسط یورگن کلوپ رصد می شود و حالا نیز وستهامی ها خواستار جذب این بازیکن هستند. دیوید مویز، سرمربی وستهام قصد دارد در تابستان خط حمله خود را تقویت کند و از عملکرد سباستین هالر و آلبیان آجتی رضایت ندارد.

این سایت اشاره کرده که سردار آزمون مهاجم ۲۵ ساله با قیمت حدود ۱۲ میلیون پوند در فوریه ۲۰۱۹ به جمع غول های روسیه (زنیت) پیوست اما ناپولی مدعی است می تواند برای جذب آزمون با باشگاه روسی مذاکرات جدی انجام بدهد.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار