займ на карту срочно
کد خبر: 38409 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ | ساعت » ۲۰:۴۱

رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: یه سامانه بارشی کم دامنه از اواخر وقت سه شنبه مناطق جنوبی استان را فرا می گیرد.

کیانسه ،علی ملاشاهی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با اشاره به صدور اطلاعیه جوی شماره ۴۵ این اداره کل اظهار داشت: فعالیت این سامانه بیشتر بر روی دریای عمان است اما برخی نواحی ساحلی و ارتفاعات جنوب غربی را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

وی با بیان اینکه رگبار باران در این مناطق سبب جاری شدن روان آب می شود، افزود: با توجه به مواج شدن هم زمان دریا توصیه می شود از تردد شناورهای کوچک صیادی و تفریحی به دریا خودداری شود و بالگردهای امدادی در مناطق سیل زده جوانب احتیاط را رعایت کنند.

رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان ادامه داد: فعالیت این موج کم دامنه، کوتاه است و انتظار می رود بعدازظهر چهار شنبه از استان خارج شود.

ملاشاهی در بخش دیگری به وزش باد شدید با سرعت ۴۰ تا ۷۰ کیلومتر بر ساعت در شمال، مرز شرقی، برخی نواحی مرکزی، نوار غربی و سواحل استان اشاره کرد و گفت: با توجه به شمالی بودن جریانات انتظار می رود سرمای هوا در سطح استان و مناطق سیل زده افزایش یابد.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار