займ на карту срочно
کد خبر: 38388 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۸ | ساعت » ۱۹:۱۵

امام جمعه زابل گفت: حرکت مجلس شورای اسلامی به منظور تروریست نامیدن دولت آمریکا و نهادهای وابسته به آن با تصویب طرح سه فوریتی قابل تقدیراست.

حجت الاسلام کیخا که در خطبه های نماز جمعه زابل گفت: شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی زنده بودن انقلاب را به رخ همه جهانیان کشید دنیا باید بداند که قاسم سلیمانی ها زنده هستند و این انقلاب محکم و مستحکم در حرکت است، دشمن بداند که شهید سلیمانی به مراتب از سردار سلیمانی قدرتمند تر است.

امام جمعه زابل گفت: سردارسلیمانی هم یک فرمانده مسلط در عرصه نظامی بود و هم بشدت حدود شرعیش را رعایت می کرد.

وی ضمن قدردانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بخاطر حمله موشکی و زدن سیلی محکم به آمریکا،گفت: در همان ساعتی که ترور انجام شد در همان ساعت، شروع حمله به پایگاه نیروهای تروریست آمریکایی شکل گرفت و دو پایگاه مهم که اهم آن پایگاه عین الاسد بود با موشک های ایران شخم زده شد.

وی اضافه کرد: خود آمریکا می داند که چه خسارتی بر او وارد شد، اما این انتقام نیست، این شروع یک حرکت است، انتقام هنوز مانده و بهای خون حاج قاسم سلیمانی حذف آمریکا از منطقه و حذف اسرائیل از پهنای عالم است که مقدمه ظهور منجی عالم بشریت امام زمان(عج) است.

امام جمعه زابل بابیان اینکه، حرکت مجلس شورای اسلامی به منظور تروریست نامیدن دولت آمریکا و نهادهای وابسته به آن با تصویب طرح سه فوریتی در این زمینه قابل تقدیراست، اقدام دولت جمهوری اسلامی ایران در کاهش تعهدات هسته ای را نیز شایسته قدردانی دانست و افزود: ما از مسئولین همین را می خواهیم که همه حاج قاسم سلیمانی باشند، انقلابی و سرباز ولایت باشند و عناوین، آنها را به خود مشغول نکند و فقط برای خدا کارکنند.

حجت الاسلام کیخا گفت: از دولت می خواهیم که گام پنجم را هرچه زودتر عملیاتی کند چراکه مردم خواستار برخورد انقلابی در همه عرصه ها اعم از دیپلماسی و غیر دیپلماسی هستند، لبخند زدن به دشمنی که اخم کرده و عبوس است و غضب درچهره اش نمایان است کارمعقول و انقلابی نیست.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار