займ на карту срочно
کد خبر: 38322 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۸ | ساعت » ۱۸:۴۰

انجمن های صنفی شرکت‌ها و موسسات مسافربری شهرستان‌های زاهدان، زابل، سراوان، ایرانشهر و چابهار آمادگی خود را برای جا به جایی مردم استان برای حضور در مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اعلام کردند.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان گفت: انجمن‌های صنفی شرکت ها و موسسات مسافربری شهرستان‌های زاهدان، زابل، سراوان، ایرانشهر و چابهار آمادگی خود را برای جا به جایی مردم استان برای حضور در مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اعلام کردند.
تیمور باقری امروز شنبه در کمیته حمل و نقل در زاهدان با تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همرزمان گرانقدرشان، افزود: با عنایت به دستور معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور کلیه شرکت‌ها و موسسات مسافربری تحت پوشش این اداره کل آمادگی خود را جهت استفاده حداکثری ناوگان اتوبوسی به منظور اعزام مردم شهید پرور استان جهت شرکت در مراسم استقبال، تشییع و خاکسپاری آن  شهید بزرگوار اعلام کردند.
وی افزود: در صورت بالا بودن تقاضا این اداره کل آمادگی دارد با تخصیص تمامی ظرفیت‌های موجود نسبت به جابجایی عزاداران محترم استان به این مراسم باشکوه اقدام کنند.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار