займ на карту срочно
کد خبر: 38211 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۸ | ساعت » ۱۸:۵۵

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تامین و توزیع گازمایع در این استان دغدغه‌ای برای مردم، مسوولان استانی و حتی کشور شده و انتظار مردم در صف‌های تامین گاز به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و باید به سرعت مرتفع شود.

کیانسه ،ماندانا زنگنه روز سه شنبه در دومین نشست پیگیری مشکلات گازمایه مورد نیاز مردم سیستان و بلوچستان اظهار داشت: براساس مصوبات جلسه روز گذشته و امروز، چرخه نظارت بر توزیع گاز تعریف و با ضمانت اجرایی مصوبات، به گونه‌ای برنامه‌ریزی خواهد شد که تا پایان فصل زمستان هیچ خللی در امر تأمین و توزیع گاز مورد نیاز خانوارها ایجاد نشود.

وی با تاکید بر نظارت بیشتر بر امر تامین و توزیع گازمایع ادامه داد: همه دستگاه‌های اجرایی متولی موظفند علاوه بر انجام وظایف محوله، با اعمال نظارت و بازرسی جدی از سو استفاده های احتمالی در این زمینه جلوگیری کنند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری بیان کرد: لزوم تهیه بانک اطلاعاتی خانوارها به منظور توزیع الکترونیک سهمیه گاز و نفت سفید مهم است.

وی تصریح کرد: شرکت نفت باید تمهیدات لازم برای ایجاد یک مخزن ذخیره استراتژیک دولتی به منظور استفاده در شرایط اضطراری در دستور کار داشته باشد و این موضوع را پیگیری و عملیاتی کند.

دکتر زنگنه خاطر نشان کرد: بدون فوت وقت باید سهمیه گازمایع سیستان و بلوچستان در مورد مقرر جذب و به دست مردم برسد.

وی همچنین به افزایش ایستگاه‌های توزیع گاز، اطلاع رسانی زمان و مکان توزیع، اشتراک دهی و نظارت را امری مهم و ضروری در کاهش صف های توزیع گاز دانست.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان شرکت‌های توزیع گاز را مکلف کرد تا پایان فصل زمستان حتی در صورت نداشتن مراجعه کننده ۲ شیفت مشغول به فعالیت بوده و در روزهای تعطیل و جمعه نیز پاسخگوی مردم باشند.

وی بیان کرد: تمام شرکت‌های توزیع کننده گاز به منظور کنترل و نظارت بهتر، ظرف مدت یک هفته باید نسبت به نصب دوربین مداربسته آی پی دار در محل ورود و خروج و همچنین جی پی اس و نصب کارتخوان در خودروهای حمل گاز اقدام کنند/ایرنا

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار