займ на карту срочно
کد خبر: 37039 | سرویس: جامعه
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | ساعت » ۱۷:۵۲

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری، در عمده ردیف‌ها، دوبرابر می شود.

به گزارش کیانسه ازصندق بازنشستگی کشوری، دکتر سید میعاد صالحی در ارتباط زنده تصویری با استودیو پخش خبر ۲۱ شبکه اول سیما، با بیان این مطلب افزود: با توجه به صرفه جویی در هزینه های جاری و همچنین از محل افزایش سود شرکت های تابعه صندو ق بازنشستگی کشوری تلاش کردیم تا از آغاز سال بیمه ای جدید که اول شهریور ۹۸ است، خدمات بیمه ای بازنشستگان را بهبود دهیم.
وی با اشاره به بررسی های کارشناسانه صورت گرفته برای بهبود خدمات بیمه ای بازنشستگان درباره جزئیات این طرح گفت: در طرح جدید، در حوزه بستری فوق تخصصی و بیماری های صعب العلاج یا جراحی و پیوند کبد و کلیه و همچنین جراحی قلب و عروق، سقف تعهدات ۲۰ میلیون تومان با ۱۰۰ درصد افزایش به ۴۰ میلیون تومان افزایش خواهد یافت.
مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری همچنین افزود: در بخش رادیوگرافی هم سقف تعهدات از ۱۸۰ هزار تومان به ۳۶۰ هزار تومان خواهد رسید و در خدمات آمبولانس برون شهری و درون شهری هم با افزایش تعهدات دو برابری مواجه خواهیم بود.
به گفته دکتر صالحی، سقف تعهدات بیمه ای خدمات تشخیص و درمانی سرپایی مثل سی تی اسکن، سونوگرافی و ام آر آی، از ۷۵۰ هزار تومان به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، خدمات آزمایشگاهی از ۳۵۰ هزار تومان به ۷۰۰ هزار تومان و سقف تعهدات عمل های مجاز سرپایی مانند شکستگی و دررفتگی از ۴۰۰ هزار تومان به ۸۰۰ هزار تومان افزایش داده خواهد شد.

او با تأکید بر اینکه همه تلاش صندوق بازنشستگی کشوری بر این است که با این میزان افزایش، تغییری در رقم آورده بیمه شوندگان بازنشسته به وجود نیاید، گفت: این تغییرات از اول شهریور سال ۹۸ در سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان اعمال خواهد شد.

گفتنی است بیش از یک میلیون و ۴۲۲ هزار نفر بازنشسته کشوری تحت پوشش صندوق بازنشستگی هستند و به همراه فراد تحت تکفل ایشان، حدود ۲ میلیون نفر از خدمات بیمه تکمیلی صندوق بازنشستگی کشوری استفاده می کنند.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار