займ на карту срочно
کد خبر: 35638 | سرویس: دانش و فناوری
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ | ساعت » ۱۹:۲۹

تویوتا با رونمایی از Toyota Sequoia TRD Pro 2020 سرانجام اندروید را وارد خودروهای خود کرد تا رانندگان بتوانند از مزیت‌های آن بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرآنلاین، خودروساز ژاپنی در خلال برگزاری شوی خودروی شیکاگو اعلام کرد سیستم‌عامل اندروید اتو / Android Auto را روی ماشین‌های برگزیده خود نصب می‌کند.

علاوه بر خودروهای جدید از خانواده TRD Pro، مدل‌های ۲۰۲۰ ۴Runner، آیگوی ۲۰۱۸، تاکومای ۲۰۲۰، توندرا ۲۰۲۰ و یاریس ۲۰۱۹ سفارش اروپا، اندرویدی خواهند شد. شانس اندرویدی شدن خودروهای قدیمی کم است و هنوز معلوم نیست سری لکسوس شامل آپدیت می‌شود یا خیر؟!

تنها دلیل تعلل تویوتا برای نصب سیستم‌عامل، حریم خصوصی و حفظ دیتای کاربران اندرویدی روی خودرو اعلام‌شده است که گوگل باید آن را تضمین می‌کرده است.

تویوتا به‌طورکلی نسبت به پیاده‌سازی و نصب سیستم‌عامل روی خودرو مُرَدّد بوده و تنها سال گذشته بود که Apple CarPlay ، سیستم‌عامل مخصوص اپل را روی خودروی Avalonنصب و افتتاح کرد.

اینکه خودروهای قدیمی آپدیت اندرویدی دریافت کنند، معلوم نیست اما خودروی ۲۰۲۰Sequoia TRD Pro اولین خودروی تویوتا است که هم اندروید، هم اپل و هم الکسای آمازون را پشتیبانی کرده که از روی صفحه لمسی ۷ یا ۸ اینچی مدیریت می‌شود.

۵۶۵۶

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار