займ на карту срочно
کد خبر: 35597 | سرویس: گردشگری
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | ساعت » ۱۹:۳۳

بزرگترین اقامتگاه بوم گردی و گردشگری شمال سیستان و بلوچستان با عنوان کیانسه امروز /چهارشنبه/ با حضور امام جمعه نیمروز، معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مدیرعامل پست بانک استان، سرپرست فرمانداری نیمروز، مسئولان و اقشار مختلف مردم در نیمروز افتتاح شد.

به گزارش کیانسه ،رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیمروز در حاشیه مراسم افتتاح این اقامتگاه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: اقامتگاه بوم گردی و گردشگری کیانسه با سه سوئیت، دو اتاق، دو آلاچیق، تنورخانه و سیاه چادر با گستره ۲ هزار ۲۰۰ متر مربع به عنوان بزرگترین اقامتگاه بوم گردی و گردشگری شهرهای شمالی سیستان وبلوچستان راه اندازی شد.
صادق میرحسینی گفت: برای ایجاد این اقامتگاه با معرفی اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ۲۴۰ میلیون تومان تسهیلات از سوی پست بانک با سود ۴ درصد اعطا شده است.
وی اظهارداشت: در اقامتگاه بوم گردی و گردشگری کیانسه غذا و شیرینی های محلی، سوغات و دمنوش های سنتی عرضه می شود.
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیمروز تاکید کرد: وجود آثار باستانی و تاریخی در شمال سیستان وبلوچستان باعث شده سالیانه گردشگران خارجی و داخلی به این منطقه سفر کنند و ایجاد اقامتگاه بوم گردی در این منطقه اسکان خوبی را برای آنان فراهم می کند.
گفتنی است، در حال حاضر سه اقامتگاه بوم گردی و گردشگری در شمال سیستان وبلوچستان وجود دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار