займ на карту срочно
کد خبر: 35124 | سرویس: سیاست
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ | ساعت » ۱۹:۴۳

نماینده چابهار در مجلس هشتم و نهم چگونگی حمله تروریستی امروز در این شهر را تشریح کرد.

به گزارش کیانسه ،یعقوب جدگال در خصوص جزئیات بمب‌گذاری امروز چابهار به خبرآنلاین گفت: امروز صبح یک وانت نیسان بمب‌گذاری شده قصد ورود به ستاد نیروی انتظامی را داشت که با ممانعت ماموران مواجه می‌شود. وقتی تروریست‌ها با ممانعت ماموران رو به رو می‌شوند، همانجا بمب را منفجر می‌کنند که بر این اساس علاوه بر زخمی شدن تعدادی از ماموران، دو نفر هم شهید شدند.

او ادامه داد: این حمله تروریستی خواست دشمنان کشور به طور مشخص آمریکا و اسرائیل است که تلاش می‌کنند مردم را از نظام ناامید کنند در حالی که این اتفاق هیچ‌گاه رخ نخواهد داد.

نماینده مردم چابهار در مجلس هشتم و نهم در پاسخ به این سوال که آیا هدف از این حمله تروریستی بی اثر کردن سرمایه‌گذاری‌های خارجی در چابهار است؟ گفت: شاید دشمنان چنین هدفی را در سر داشته باشند اما کاملا واضح است که این حرکت‌ها نمی‌تواند سرمایه‌گذاری در چابهار را تحت تاثیر قرار دهد؛ چراکه پیش از این نیز دو بار در چابهار بمب‌گذاری شده بود و این مسئله تاثیری بر سرمایه‌گذاری‌ها نداشت. امروز هم به سرمایه‌گذارانی که از هندوستان، افغانستان، عمان و… آمده‌اند این اطمینان را می‌دهیم که اراده کشور و مردم ایران بر این است، چابهار به منطقه‌ای اقتصادی و تاثیرگذار تبدیل شود.

جدگال در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا تا کنون گروهی مسولیت این حمله را به عهده گرفته است یا خیر گفت: هنوز گروهی مسوولیت این بمب‌گذاری را به عهده نگرفته است.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی