займ на карту срочно
کد خبر: 35088 | سرویس: سیاست
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ | ساعت » ۱۸:۱۲

رئیس جمهوری در سفر به استان سمنان و در جمع مردم شهرستان شاهرود گفت: به حقوق حقوق بگیران و بازنشستگان در سال ۹۸ ، ۲۰ درصد اضافه خواهد شد.

به گزارش کیانسه از صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از ایسنا، رییس جمهوری با اعلام این خبر و با اشاره به برخی جزئیات بودجه سال ۹۸، خاطر نشان کرد: در این بودجه ۴۳۳ هزار میلیارد تومان برای بودجه عمومی پیش‌بینی شده است که ان‌شاء‌الله با همت و ایثار مردم و وحدت دولت و ملت و همچنین تلاش نمایندگان این بودجه مصوب خواهد شد و برخلاف میل آمریکا در سال آینده اجرا خواهد شد.

دکتر حسن روحانی ادامه‌ داد: در بودجه سال آینده کالاهای اساسی مردم را با قیمتی مناسب تنظیم خواهیم کرد. همچنین به حقوق بگیران ثابت که در فشار قرار دارند در بودجه سال آینده در حد توان و امکان دولت کمک خواهد شد. براین اساس، به حقوق حقوق بگیران و بازنشستگان در سال ۹۸ ، ۲۰ درصد اضافه می شود.

روحانی با تاکید بر این که در بودجه سال ۹۸ برای اشتغال، حرکت و تولید، صنعت، کشاورزی و خدمات در سراسر کشور تلاش های بسیاری خواهیم کرد، خاطر نشان کرد: در سال آینده شاهد تحولی بسیار خوب در زمینه مسکن خواهیم بود، به گونه‌ای که نگرانی های مردم برای مسکن دار شدن خانه اولی ها و ساختمان های فرسوده بر طرف شود.

وی همچنین گفت: دولت با فقر مطلق مبارزه خواهد کرد و به تمام وعده هایی که رییس جمهوری در انتخابات سال ۹۶ به ملت بزرگ ایران داد، عمل خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی