займ на карту срочно
کد خبر: 34570 | سرویس: ورزش
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۷ | ساعت » ۱۸:۵۲

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ۲۰ نفر از روسای فدراسیون‌های آسیا، ۲۰ نفر از روسای لیگ‌های آسیا، رئیس و هیئت رئیسه AFC، پنج نفر از فیفا و چهار نفر از یوفا به ایران می‌آیند و فینال را از نزدیک می‌بینند.

به گزارش کیانسه از میزان و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج در نشست روسای فدراسیون‌ها با وزیر و معاونین وزارت ورزش و جوانان با اشاره به صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: صعود پرسپولیس برای اولین بار به فینال جام قهرمانان آسیا اتفاق بسیار بزرگی بود. روز ۱۹ آبان رویداد بزرگی رقم می‌خورد و در این روز که فینال لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود، نشست کمیته مسابقات AFC برگزار خواهد شد.

وی افزود: ۲۰ نفر از روسای فدراسیون‌های آسیا، ۲۰ نفر از روسای لیگ‌های آسیا، رئیس و هیئت رئیسه AFC، پنج نفر از فیفا و چهار نفر از یوفا به ایران می‌آیند و فینال را از نزدیک می‌بینند. باید برای برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا که کمتر از فینال جام ملت‌های آسیا نیست، آماده شویم که خوشبختانه وزارت ورزش اقدامات را آغاز کرده است.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: باید با هماهنگی و هم افزایی همه جانبه و حساسیت زیاد، همه اقدامات را انجام دهیم تا در روز مسابقه به مشکلی برنخوریم. در مجموع اتفاقات بسیار خوبی برای فوتبال ایران رقم خورده که بی‌نظیر بوده است. امیدوارم بتوانیم یک میزبانی خوب و آبرومند در تهران داشته باشیم و نشان دهیم می‌توانیم میزبان جام جهانی فوتسال هم باشیم.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار