займ на карту срочно
کد خبر: 42120 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 24 دسامبر 2020 | ساعت » 20:49

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: تأمین و توزیع کالاهای اساسی در شهرستانهای استان براساس سرانه جمعیتی شهرستانها در حال انجام است.

به گزارش کیانسه از ایسنا  داود شهرکی در جلسه ای که در محل فرمانداری شهرستان سرباز برگزار گردید اظهارکرد: اولویت کاری ما در سطح شهرستان سرباز ساماندهی اصناف و تشکیل اتحادیه های صنفی می باشد.

وی ادامه داد: با تشکیل اتحادیه های صنفی در این شهرستان اتاق اصناف شهرستان تاسیس خواهد شد که با این اتفاق مشکلات اصناف شهرستان رفع می گردد .

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان افزود: با پیگیری های که از طریق مسئولین مرتبط صورت پذیرفت، سهیمه آرد استان افزایش پیدا کرد که برای استان به طور کامل جذب و در سطح استان در حال توزیع می باشد.

وی ادامه داد: امر توزیع آرد در سطح شهرستانهای استان در اختیار فرمانداران می باشد که این امر نیز در شهرستان سرباز، اجرایی شده است .

شهرکی گفت: با توجه به شرایط شهرستان سرباز به دنبال تخصیص سهیمه جدید روغن ، برنج و شکر تنظیم بازار و قیمت یارانه ای هستیم .

گفتنی است در این جلسه موضوعاتی از جمله بررسی توسعه معدن و صنعت ، رفع مشکل سوخت ماشین های سنگین ، ساماندهی صنوف و …با حضور فرماندار شهرستان ، بخشداران ، رییس اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت استان، رئیس اداره طرح ها و برنامه ریزی سازمان صمت استان ، رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صمت استان و مسئول نمایندگی صمت شهرستان سرباز و سایر اعضا، مورد بررسی قرار گرفت.

0 0 vote
Article Rating

برچسب ها:
Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار