займ на карту срочно
کد خبر: 41304 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 2 اکتبر 2020 | ساعت » 21:19

مهندس اکبری:ایشان با اعلام این مهم که بهسازی مناطق حاشیه نشین استان با آگاهی دور از دسترس نیست. بر آمادگی کامل بر ورود به بهسازی محلات حاشیه شهر سراوان تاکید داشتند

به گزارش کیانسه ، اکبری مدیر کل راه و شهرسازی استان در بازدید از محلات حاشیه شهر سراوان با اعلام این خبر که اداره کل راه و شهرسازی استان با اگاهی از این مهم که میبیایست در جهت بهسازی سکونتگاه های نابسامان استان و تامین محیط مناسب زیست برای مردم از ادامه روند آسفالت ۵محله شهر زابل خبر داد.

ایشان تاکید کردند در طول سال گذشته عملیات زیر سازی شامل جوی جدول و کانیوو و نیز خاک برداری و خاک ریزی در این مناطق که جمعیتی حدود ۵۰هزار نفررا در خود جای داده بود ادامه داشت و دارد و از حدود سه هفته پیش آخرین مرحله که آسفالت میبیاشد با بهره مندی از ظرفیت پیمانکاران راهساز استان اغاز گردیده است پیش بینی کردند تا پایان مهرماه عملیات آسفالت در ۵محله زابل به میزان بیش از ۲۰۰هزار متر به پایان برسد وهدف این اداره کل که آسایش و آرامش مردم است محقق شود.

ایشان همچنین از آغاز اجرای آسفالت مسیل شیرآباد زاهدان به طول ۲/۵کیلومتر و جدول گذاری محور کلات واقع در شیر آباد زاهدان خبر دادند و اعلام کردند این دو محور بسیار در ساماندهی این منطقه اهمیت دارد.

ایشان با اعلام این مهم که بهسازی مناطق حاشیه نشین استان با اگاهی دور از دسترس نیست. بر آمادگی کامل بر ورود به بهسازی محلات حاشیه شهر سراوان تاکید داشتند و عنوان کردن سه محله بعنوان محلات هدف بعنوان اولین گام برای ورود به مناطق حاشیه سراوان خبر دادند و اعلام کردند با پیگیری آقای دکتر فاضلی نماینده محترم مردم شریف سراوان بزودی آقای دکتر عبوری مدیر عامل شرکت بازآفرینی کشور به این شهرستان سفر خواهند کرد وامیدواریم تامین اعتبار لازم در این خصوص محقق شود تا از ادامه فرایند ایجاد سکونتگاههای شهری سراوان جلوگیری شود.

اکبری در پایان از مردم خواهش کردند در مناطق که اجرای آسفالت داشتیم در حفظ و نگهداری از آسفالت بعنوان یکی از حقوق عموم مردم دقت لازم صورت گیرد و از تخریب جلوگیری کنند تا از این نعمت بعنوان یک ثروت عمومی بهره مند باشند

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار