займ на карту срочно
کد خبر: 41003 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 2 سپتامبر 2020 | ساعت » 18:24

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: ۳۷ مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در محورهای مواصلاتی این استان در حال احداث می باشد.

ایوب کرد افزود: مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی در فراهم کردن آسایش و رفاه بیشتر رانندگان و مسافران از طریق ارائه خدمات متمرکز و مناسب، دسترسی سریع کاربران جاده ای به خدمات مورد نیاز و کاهش میزان سوانح رانندگی و افزایش ضریب ایمنی جاده ها نقش بسزایی ایفا می نمایند.

وی فراهم شدن زمینه اشتغال و افزایش سرمایه گذاری در استان را از دیگر مزایای ایجاد مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی عنوان کرد و گفت: این مجتمع‌ها با دارا بودن امکاناتی نظیر جایگاه سوخت، رستوران، غرفه های تجاری، نمازخانه و سرویس بهداشتی به کاربران جاده ای خدمات ارائه می دهند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: با توجه به وسعت و فاصله زیاد بین مراکز جمعیتی استان تاکنون ۲۲ مجتمع خدمات بین راهی در محدوده تحت پوشش این اداره کل راه اندازی شده است.

کرد رتبه سیستان و بلوچستان از نظر تعداد مجتمع های بین راهی را در کشور ۱۲ ذکر کرد و گفت:  با توجه به اینکه این استان از نظر شاخص تعداد مجتمع به ازای هر ۱۰۰۰ کیلومتر راه برون شهری در رتبه ۲۸ کشوری قرار دارد، حمایت از راه اندازی این مجتمع ها در اولویت این اداره کل قرار دارد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال جاری تعداد ۷ مجتمع خدمات رفاهی، یک تیرپارک، یک شهرک حمل و نقل و یک پایانه بار در حوزه تحت پوشش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان به بهره برداری می رسد و به مردم استان خدمات رسانی خواهند نمود/ایسنا

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار