займ на карту срочно
کد خبر: 39998 | سرویس: ورزش
تاریخ انتشار: 30 ژوئن 2020 | ساعت » 12:37

امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان در مورد شرایط تیمش و کمپین بازگشتی که هواداران استقلال برایش شکل داده‌اند صحبت کرد.

به گزارش کیانسه ازایلناامیر قلعه‌نویی در خصوص برتری تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: ابتدا جا دارد بار دیگر بابت وضعیت موجود و بیماری که گریبان جامعه را گرفته ابراز تاسف کنم و امیدوارم هرچه زودتر شرایط به روال عادی برگردد و از کادر درمان هم مثل همیشه به خاطر فداکاری مخلصانه و بی چشمداشتشان ممنونم. از طریق رسانه شما هم که رسانه کارگری است خسته نباشید به کارگران عزیز می‌گویم که چرخ محرک جامعه هستند و با سخت‌ترین شرایط کار و زندگی‌شان را جلو می‌برند. در مورد بازی باید بگویم که بعد از حدود ۱۰۰ روز تعطیلی و آن اتفاقاتی که قبل از تعطیلی مسابقات برای ما رقم خورد این بازی و ۳ امتیازش برای ما حائز اهمیت بود. شرایط جدول کمی پیچیده شده و ما نیاز داشتیم که با دست پر از زمین خارج شویم و خدا را شاکرم که با انجام یک بازی خوب بعد از تعطیلی طولانی مدت توانستیم ۳ امتیاز مهم از تیم خوب گل گهر با مربی خوبش مجید جلالی، پیروز شویم و حتی به آنها موقعیت ۳۰-۴۰ درصد هم ندادیم.

،وی افزود: گل‌گهر از زمانی که مجید جلالی هدایتش را بر عهده گرفته اگر بررسی کنید می‌بینید که چقدر تیم خوبی است و در هر بازی مدعی گرفتن امتیاز محسوب می‌شود. آنها یک بازی خوب و تاکتیکی و با برنامه‌ای ارائه دادند و فضاها را خیلی سریع با ایجاد لایه دفاعی برای ما می‌بستند و با عملکرد خوب بازیکنان که از همه آنها تشکر می‌کنم توانستیم پیروز شویم. چند اشکال در تیم ما وجود داشت که یکی از آنها از دست دادن موقعیت‌ها بود و باید روی آن بیشتر کار کنیم. در کل از تک تک بچه‌ها تشکر می‌کنم و ۳ امتیاز مهم به دست آوردیم.

سرمربی سپاهان در مورد عدم حضور تماشاگران در نقش جهان هم گفت: فوتبال به تماشاگرانش زنده‌ است و بدون حضور آنها هیچ معنی و مفهومی ندارد و جای تماشاگران خوب ما هم در بازی با گل‌گهر خالی بود ولی این را بگویم که اگرچه نبودند ولی حضورشان و حمایتشان را پشت خودمان احساس کردیم و بعد از بازی هم به سمت جایگاه آنها رفتیم و مثل زمانی که حضور دارند شادی برد را با آنها تقسیم کردیم.

قلعه‌نویی در مورد چند غایب تیمش در این بازی هم توضیح داد: ما به جز دو مدافع مصدوم‌مان چند بازیکن‌مان هم از لحاظ بدنی عقب بودند چرا که یا دیر رسیدند یا به بیماری کرونا گرفتار شده بودند که باعث شد دیر به تمرینات اضافه شوند ولی خدا را شکر بازیکنانی که بازی کردند عملکرد خوبی داشتند و بازهم تکرار می‌کنم گل‌گهر از تیم‌های خوب لیگ است و بازی‌های قبلی این تیم را بررسی کنید یا بازی‌های آینده‌اش را هم خواهید دید که حرف من را اثبات می‌کند ولی اجازه ایجاد موقعیت به آنها ندادیم و فقط چند توپ روی دروازه ما آمد که آن را هم پیام به خوبی مدیریت کرد.

وی در مورد اینکه تراکتور و استقلال امتیاز از دست دادند و این در تثبیت جایگاه دومی سپاهان موثر بود هم گفت: البته در جایگاه ما در جدول تاثیری نداشت و ما در صورت پیروزی خودمان در هر شرایط به جایگاه دوم بر می‌گشتیم. در کل باید بگویم با توجه به شرایط جدول ما باید روی بازی‌های خودمان تمرکز کنیم و حداکثر امتیازات را بگیریم و هفته به هفته به فکر بازی بعدی باشیم و تمرکزمان روی نتایج سایر تیم‌ها نباشد. این را هم بگویم که بازی آسان در پیش نداریم و همه بازی‌ها در این مقطع دشوار است.

سرمربی سپاهان در مورد