займ на карту срочно
کد خبر: 39960 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 27 ژوئن 2020 | ساعت » 17:32

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام باند حرفه‌ای قاچاق و کشف یک تن و ۴۰۸ کیلو مواد افیونی در شهرستان سراوان خبر داد.

به گزارش کیانسه از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان سراوان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی که به صورت مسلحانه با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه‌جایی محموله سنگین مواد مخدر را از مناطق مرزی به عمق کشور داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سراوان با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، روز گذشته قاچاقچیان را که در یکی از محورهای روستایی این شهرستان با یک دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه پژو ۴۰۵ در حال جابه‌جایی مواد مخدر بودند، تحت نظر قرار دادند که سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین پلیس با آنها درگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات با آتش پرحجم تیم‌های عملیات ویژه پلیس، یک تن از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسید و سه نفر از آنان دستگیر شدند. ماموران پلیس در بازرسی از دو خودروی متعلق به اعضای این باند یک تن و ۴۰۸ کیلو و ۲۴۵ گرم مواد مخدر شامل یک تن و ۳۳۶ کیلو و ۹۰۵ گرم تریاک، ۵۰ کیلو و ۹۲۰ گرم حشیش، ۱۰۰ گرم هروئین، ۳۰۰ گرم شیشه، ۲۰ کیلو و ۲۰گرم سایر مواد مخدر به همراه سه قبضه سلاح کلاش حاوی ۲۲۴ فشنگ جنگی و یک قبضه کلت کمری حاوی هشت فشنگ جنگی کشف شد.

سردار قنبری با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضائی، عنوان کرد: برخورد با قاچاق مواد مخدر در اولویت کارهای پلیس است و نیروی انتظامی با حضور مقتدرانه در تمامی گلوگاه ها و ورودی های قاچاق مواد مخدر با قدرت در برابر سوداگران مرگ خواهد ایستاد.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار