займ на карту срочно
کد خبر: 39647 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 9 ژوئن 2020 | ساعت » 21:57

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: آنچه بیش‌از همه در سال جهش تولید اهمیت دارد هم‌افزایی، هم جهتی و اجماع در پیشبرد امور است.

کیانسه : ماندانا زنگنه روز سه‌شنبه در سمینار فرمانداران سیستان و بلوچستان اظهارداشت: آنچه در سال جهش تولید بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد هم‌افزایی و هم جهتی در پیشبرد امور است.

وی ادامه داد: سیستان و بلوچستان استانی پهناور بوده و نقش فرمانداران به عنوان صف اول پیگیری امور در پیشبرد برنامه‌هایی که در سطح کشور و در این استان در حوزه اقتصادی برنامه‌ریزی می شود بسیار حائز اهمیت است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان بیان کرد: با توجه به نامگذاری امسال به عنوان «جهش تولید» و تأکید رهبر معظم انقلاب در ارتباط با مباحث اقتصادی، فرمانداران باید تمرکز بیشتری به موضوعات اقتصادی داشته باشند.

وی تصریح کرد: نامگذاری سال ۹۹ به عنوان سال «جهش تولید» برای همه مدیران و مسوولان خط مشی است که باید در رویکردها و نحوه اقدامات داشته باشد.

زنگنه اظهارداشت: سال ۹۸ طبق نظر کارشناسان اقتصادی یکی از سخت‌ترین سال‌ها اقتصادی در ۴۰ سال گذشته بوده و سال ۹۹ نیز قطعا سال سختی خواهد بود.

وی با بیان اینکه در سال سوم دور جدید تحریم‌ها قرار داریم گفت: رکود ناشی از بحث کرونا و آسیب‌های ناشی از آن فضای سخت‌تری را در حوزه اقتصادی ایجاد می‌کند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان بیان کرد: در چنین شرایطی قطعا نحوه مواجه مسوولان و گروه‌های مرجع  بویژه مردم بسیار حائز اهمیت است/ایرنا

0 0 vote
Article Rating

Subscribe
مرا آگاه ساز اگر
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
جدیدترین اخبار