займ на карту срочно
کد خبر: 39291 | سرویس: جامعه
تاریخ انتشار: 7 می 2020 | ساعت » 16:14

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف محموله تریاک در بار هندوانه خبر داد.

به گزارش کیانسه از ایسنا،رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف محموله تریاک در بار هندوانه خبر داد.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند دراین‌باره گفت:‌ چندی پیش ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با خبر شدند که یکی از قاچاقچیان موادمخدر قصد دارد مقادیری تریاک را از یکی از استان‌های جنوبی کشور تهیه و به منظور توزیع به تهران منتقل کند که درهمین راستا رسیدگی به موضوع در دستور کار آنان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با آغاز تحقیقات پلیسی مشخص شد این قاچاقچی، موادمخدر از نوع تریاک را خریداری کرده و قصد دارد تا در استان یزد آن را در بار هندوانه جاسازی کرده و به تهران منتقل کرده و توزیع کند که در همین راستا هماهنگی‌های لازم با پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد و مقام قضایی نیز انجام شد و تیمی از ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت نیز به این استان سفر کردند.

حسنوند با اشاره به شناسایی متهم در استان یزد، خاطرنشان کرد: ماموران کامیون این فرد را تحت نظر قرار داده و مدتی بعد اقدام به توقیف و بازرسی از آن کردند که در جریان آن ۹۲ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای داخل بار هندوانه جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به دستگیری متهم گفت: این فرد که از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر بود از سوی ماموران دستگیر شد و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار