займ на карту срочно
کد خبر: 39080 | سرویس: ورزش
تاریخ انتشار: 20 آوریل 2020 | ساعت » 17:02

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی ایران عنوان کرد به وعده‌اش برای رساندن تیم ملی به جام جهانی ۲۰۲۲ عمل می‌کند.

به گزارش کیانسه از خبرآنلاین؛ درگان اسکوچیچ، سرمربی کنونی تیم ملی ایران درباره شانس صعودش به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهاراتی انجام داد.

مربیان کروات در ایران از احترام زیادی برخوردار هستند. این ادعای ما حضور مربیان متعدد کروات در راس کادر فنی تیم ملی ایران ثابت می‌کند. اکنون اسکوچیچ پنجمین مربی کروات تاریخ تیم ملی ایران است.

اسکوچیچ، مربی سابق تیم ریِکا کرواسی و بسیاری از تیم‌های عربی و بعد از ۷ سال مربیگری در ایران، فوریه گذشته (بهمن ۹۹) بعد از دو شکست تلخ ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ هدایت این تیم را برعهده گرفت. ایران اکنون در مرحله گروهی انتخابی با ۶ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد. عراق و بحرین بالاتر از ایران قرار دارند.

ایران یکی از موفق‌ترین تیم‌های آسیا است و حضور منظم این تیم در رقابت‌های بین المللی نشان دهنده این واقعیت است. ایرانی‌ها در ۵ جام جهانی حضور پیدا کردند و آخرین بار در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بود که نتوانستند از گروه پرتغال، اسپانیا و مراکش بالا بروند.

اسکوچیچ درباره هدایت تیم ملی ایران، گفت: مربیگری در تیم ملی ایران افتخار بزرگی برایم است. من به ۸۰ میلیون هوادار ایرانی متعهد هستم. در شرایط بدی قرار داریم، اما به هیچ وجه احساس ناامیدی نمی‌کنیم. ۳ بازی خانگی از ۴ بازی باقی مانده با حضور هواداران خود داریم.

وی افزود: تیم خوبی هستیم و ایران از ۷ سال گذشته تاکنون بسیار بهتر شده است، خوش بین هستم. به ایرانی‌ها وعده دادم که تیم ملی کشورشان را به جام جهانی می‌برم به همین خاطر سر قولم هستم و تمام توانم را برایش می‌گذارم.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار