займ на карту срочно
کد خبر: 38829 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 22 مارس 2020 | ساعت » 14:30

امام جمعه زابل در شمال سیستان و بلوچستان گفت: برای تحقق شعار امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب«جهش تولید» نامگذاری شده نیازمند همکاری و همدلی ملت، دولت و قوه قضاییه است.

کیانسه :حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا  اظهار داشت: جهش تولید دنباله شعار سال قبل«رونق تولید» است که نشان از اهمیت تولید، حرکت و جهش در این حوزه دارد.

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی از همه جا ناامید و دل سرد شده و سعی دارند با اعمال فشارهای اقتصادی جلوی پیشرفت این سرزمین را بگیرند.

امام جمعه زابل ادامه داد: نامگذاری متمادی شعارهای سال بر پایه اقتصاد به اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی اشاره دارد و این امر می‌تواند دشمنان را در رسید به اهداف شومشان ناکام بگذارد.

وی تصریح کرد: اقتصادی که مقاوم نبوده و متزلزل باشد همواره اهرمی برای اعمال فشار از جانب دشمن خواهد بود بنابراین باید سعی شود تا تولید در کشور رونق یابد.

حجت الاسلام و المسلمین کیخا ادامه داد: لازمه داشتن اقتصاد مقاومتی عدم تکیه به منابع نفتی است و باید به سمت سایر طرفیت‌های کشور رفت.

وی اظهار داشت: فروش نفت به صورت خام یک امر آسانی بوده و نیاز است این فروش با ارزش افزوده همراه باشد.

امام جمعه زابل بیان کرد: توجه به تولید و اعمال تسهیلات در فرآیند آن موجب ارتقای اقتصاد و عدم وابستگی به کشورهای دیگر خواهد شد.

وی تصریح کرد: استعدادهای فراوانی در این کشور وجود دارند که با بهره‌مندی از آنها می‌توان روز به روز شاهد پیشرفت این سرزمین بود.

حجت الاسلام و المسلمین کیخا افزود: برای تحقق شعار امسال باید همگان پای کار آمده و تلاش کنند تا منویات رهبر معظم انقلاب محقق شود/ایرنا

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار