займ на карту срочно
کد خبر: 38250 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 28 دسامبر 2019 | ساعت » 19:13

رییس هیئت مدیره و مدیرعامل آبفا روستایی سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ۱۸ مجتمع آبرسانی در سطح استان در حال اجرا بوده و ۷ هزار و ۳۵۰ کیلومتر از عملیات لوله‌گذاری آن انجام شده است.

کیانسه ،ریگی در جریان بازدید روز گذشته از نحوه آبرسانی به روستاهای جنوب استان در خصوص مجتمع ۲۶۱ روستایی تلنگ، پلان و پیرسهراب گفت: این پروژه با بالغ بر ۹۰۰ کیلومتر عملیات اجرایی، یکی از بزرگترین مجتمع‌های سطح کشور بوده که در حال حاضر ۶۰۳ کیلومتر آن اجرایی شده است.

ریگی افزود: در آینده ای نزدیک با تکمیل پروژه تصفیه‌خانه‌ که بیش از ۷۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و ۱۸۵ روستا با جمعیتی بالغ بر ۵۰ هزار نفر از نعمت آب آشامیدنی بهره‌مند شده‌اند که با اتمام پروژه این تعداد به ۲۶۱ روستا افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل آبفا روستایی سیستان و بلوچستان گفت: برای عملیات تکمیلی کل طرح ۳ قرارداد با ارزش بیش از ۳۷ میلیارد تومان منعقد شده طی روزهای آتی اجرایی خواهند شد.

هم‌چنین مطالعات ۲۶ مجتمع جدید آغاز شده و فرآیند مطالعاتی ۱۱ مجتمع آن تکمیل و به دفتر مطالعات و بررسی اقتصاد آبفا کشور ارسال شده است و پس از تکمیل ۱۵ مجتمع باقیمانده یک سند مطالعاتی جامع برای استان تدوین خواهد شد.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار