займ на карту срочно
کد خبر: 37932 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 1 دسامبر 2019 | ساعت » 20:56

 صبح امروزغلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل با اصحاب رسانه وخبرنگاران دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش کیانسه ؛ در این جلسه غلامرضا گنجی فرماندار شهرستان زابل گفت: از امروز ثبت نام کاندیدای مجلس شورای اسلامی رسماً از طریق مراجعه به فرمانداری زابل آغاز می شود.

وی افزود : به دنبال برگزاری انتخابات سالم و پر شور هستیم چرا که حضور گسترده مردم پای صندوق های رای با توجه به هجمه های اخیر دشمن بر علیه ملت ایران باعث نا امیدی آنها خواهد شد.

گنجی ادامه داد: در جریان انتخابات هر کجا که احساس شود خدشه ای وارد شده است بدون هیچ تردیدی با فرد و یا افراد برخورد قانونی خواهد شد.

فرماندار ویژه زابل ادامه داد: در انتخابات دوره قبل نمایندگان مجلس شورای اسلامی تعداد ۳۰۵ شعبه اخذ رای در کل منطقه سیستان وجود داشت که این تعداد در سال جاری با توجه به میزان مشارکت و تعداد جمعیت مردم کم و یا زیاد خواهد شد.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: تعداد کل شعبات اخذ رای ثابت در منطقه سیستان ۱۲۸ صندوق است و تعداد ۱۷۷ صندوق نیز به صورت سیار در روستا های شمال استان فعالیت خواهند کرد که در صورت نیاز این تعداد افزایش خواهد یافت.

وی بیان داشت: کاندیدای مجلس شورای اسلامی بعد از تایید صلاحیت تا ۲۴ ساعت قبل از انتخابات حق تبلیغات خواهند داشت ، همچنین کارمندان ادارات نیز در ساعات اداری حق تبلیغات برای هیچ کاندیدایی را نخواهند داشت.

گنجی ادامه داد: تعداد ۱۰ خط تلفن برای دریافت گزارشات مردمی مبنی بر تخلف انتخاباتی پیشبینی شده است که مردم می توانند از این طریق شکایات خود را اعلام کنند.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار