займ на карту срочно
کد خبر: 37717 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 9 نوامبر 2019 | ساعت » 19:04

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: تمامی روابط ایران اسلامی با کشور پاکستان در حال رشد و توسعه است به طوریکه زمینه ساز کاهش مشکلات مرزی خواهد بود.

به گزارش کیانسه ، سردار قاسم رضایی روز شنبه در حاشیه بازدید از یگان‌های مرزی سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این استان با ۲ کشور افغانستان و پاکستان هم مرز است و روابط بسیار خوبی با این کشورها داریم.

وی با اشاره به بازدید از مرزهای دریایی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای ارتقای تعاملات با گارد ساحلی پاکستان برنامه‌های مشترکی برای آینده در دستور کار قرار گرفته و امیدواریم بتوانیم امنیت مطلوبی را در دریا و سواحل برقرار کنیم.

فرمانده مرزبانی ناجا روابط با کشور پاکستان را در سالجاری مطلوب عنوان کرد و افزود: سال گذشته مشکلاتی در مرز مشترک با این کشور داشتیم که با رایزنی‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته توسط مرزبانان ۲ کشور این مشکلات مرتفع و خلاهای مرزی توسط مرزبانان پوشش داده می‌شود.

وی با اشاره به بازدید و ملاقات مرزی فرماندهان مرزبانی ایران و پاکستان گفت: در این ملاقات تاکید بر پوشش خلاهای مرزی، جاده‌های مرزی، ابنیه‌ها و مدیریت مشترک در مرز گفت و گو می‌شود.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی در راستای تسهیل تردد زائران پاکستانی در مرز میرجاوه صورت گرفته که این نشان از روابط خوب ۲کشور دارد.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار