займ на карту срочно
کد خبر: 37650 | سرویس: جامعه
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2019 | ساعت » 19:39

سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا از کشف بیش از ۵ تن انواع مواد مخدر در مرزهای سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: اعضای این باند کلان قاچقا مواد مخدر که ۷ نفر بودند دستگیر شدند.

 

به گزارش کیانسه سردار قاسم رضایی گفت: مرزبانان سیستان و بلوچستان روز گذشته با اقدامات گسترده اطلاعاتی در مرزها از ورود اعضای یک باند کلان قاچاق مواد مخدر به کشور از مرزهای پاکستان مطلع شدند.

وی تصریح کرد: مرزبانان پس از رویارویی با سوداگران مرگ با واکنش سریع و موضع گیری مناسب در درگیری با قاچاقچیان، آنان را زمین‌گیر کردند.

فرمانده مرزبانی ناجا در ادامه گفت: مرزبانان در این عملیات ضمن انهدام این باند، ۵ تن و ۷۰۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل ۳ تن و ۷۰۰ کیلوگرم تریاک و ۲ تن و ۵ کیلوگرم مرفین از قاچاقچیان کشف کردند.

رضایی افزود: در این عملیات‌ علاوه بر دستگیری ۷ قاچاقچی، مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات، بی‌سیم و خودرو از سوداگران مرگ کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس فرمانده مرزبانی ناجا ضمن قدردانی از زحمات و مجاهدت‌های مرزبانان استان سیستان و بلوچستان اظهارکرد: مرزداران با همکاری دلسوزانه دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی استان و حمایت‌های بی‌دریغ مرزنشینان عزیز، مناطق مرزی سیستان و بلوچستان را برای فعالیت سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت، ناامن کرده‌اند و با هرگونه تجاوز به مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه برخورد می‌کنند./ ایسنا

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar