займ на карту срочно
کد خبر: 37229 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 6 سپتامبر 2019 | ساعت » 17:24

با حضور رییس کمیته امداد حضرت امام(ره) کشور و استاندار سیستان و بلوچستان، کلنگ ساخت ۶ هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد حضرت امام(ره) در استان صبح امروز “جمعه” در شهرستان خاش به زمین خورد.

به گزارش کیانسه ازایسنا احمدعلی موهبتی “استاندار” در مراسم آغاز عملیات ساخت ۶هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد گفت: طی سال های اخیر اقدامات خوبی از سوی کمیته امداد حضرت امام(ره) کشور در حوزه توانمندسازی صورت گرفته است.
 
وی گفت: در حال حاضر از ٧٠۵ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد ١٠۵هزار خانوار در سیستان و بلوچستان از خدمات این نهاد مقدس بهره می برند.
 
استاندار با بیان اینکه انتظار داریم سهم مشارکتهای مردمی این استان در امور کمیته امداد بیشتر شود؛ تصریح کرد: مجموع مشارکتهای مردمی در سطح کشور ۶٠ میلیارد تومان بوده است.
 
موهبتی ادامه داد: فاصله غنی و فقیر در استان بسیار زیاد است که باید تلاش شود فرهنگ کمک و انفاق بیشتر از قبل در جامعه گسترش یابد.
رییس کمیته امداد حضرت امام(ره) کشور هم در این مراسم گفت: طی تفاهنامه مشترک کمیته امداد با سازمان برنامه و بودجه کشور مقرر شد ۶ هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان سیستان و بلوچستان ساخته شود که هزار واحد آن در شهرستان خاش ساخته می شود.
 
سیدمرتضی بختیاری افزود: برای توانمندسازی خانواده کمیته امداد در این استان ٩ هزار شغل هدف گذاری شده بود که بعد از بازدید از نمایشگاه توانمندی های مددجویان بر اساس ظرفیت ها و پتانسیلهای مشاهده شده این رقم به ١٢ هزار شغل افزایش داده شد.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار