займ на карту срочно
کد خبر: 37218 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 5 سپتامبر 2019 | ساعت » 17:37

عاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: هشت هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این استان در حوزه گازرسانی انجام خواهد شد.

به گزارش کیانسه از ایسنا، حسن منتظرتربتی در نشست هم‌اندیشی طرح گازرسانی به سیستان و بلوچستان بیان کرد:دولت به سیستان و بلوچستان توجه ویژه‌ای دارد و به جد درتلاش برای تحقق قول‌های داده شده است.
 
وی افزود: گازرسانی سیستان و بلوچستان اولویت یک دولت و وزارت نفت است و در زمینه تامین منابع گازرسانی به این استان هیچ محدودیتی وجود ندارد.
 
مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در ادامه با بیان اینکه دولت و وزارت نفت بر استفاده از نیروهای بومی این منطقه برای انجام کارهای گازرسانی تاکید دارند، افزود: بیش از ۲ هزار نفر نیرو هم اینک در حوزه گازرسانی سیستان و بلوچستان مشغول کار هستند و به زودی افراد بیشتری وارد این بخش خواهند شد. 
 
وی با بیان اینکه امروز واژه محرومیت در سیستان و بلوچستان به واژه محبوبیت تبدیل شده است، افزود: دوستی و کمک سایر استان‌های کشور که به صورت استان معین در این منطقه فعالیت می کنند به نوعی حس محبت و همدلی اقوام را به وجود آورده است.
 
تربتی تصریح کرد: امروز حجم کار بسیاری در شهر زاهدان در حال انجام است که باید بابت صبوری مردم این شهر قدردان آنان بود.
وی ادامه داد: با وجود همه شتاب و توسعه‌ای که مدنظر است موضوع ایمنی نباید فراموش شود.
 
معاون وزیر نفت گفت: هم اینک ساخت و تولید لوله و دیگر ملزومات مورد استفاده در حوزه گازرسانی در داخل کشور انجام می‌شود و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار