займ на карту срочно
کد خبر: 37155 | سرویس: استان ها
تاریخ انتشار: 27 آگوست 2019 | ساعت » 19:41

امام جمعه زابل  گفت: خدمت به مردم و نظام وظیفه همه مسئولان است و من دست هر فرد خدمتگزاری را که برای مردم و رضایت خداوند تلاش می‌کند به گرمی فشرده و بر آن بوسه می‌زنم.

یه گزارش کیانسه :حجت‌الاسلام علی‌اکبر کیخا دوشنبه‌شب در نشست شورای اداری منطقه سیستان در سرسرای فرمانداری شهرستان زابل با حضور استاندار و مدیران کل اظهار داشت: در نظام جمهوری اسلامی ایران جناح‌بندی و طرفدار گروهی بودن ملاک نیست و همه باید خدمت‌گزار مردم به ویژه مردم مناطق محروم باشند.

وی تاکید کرد: باید همه مسئولان در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی گام بردارند و همواره مراقب باشند تا در این راه دچار لغزش نشوند.

امام جمعه زابل تصریح کرد: امروز منطقه سیستان به یک بلوغ سیاسی خاص رسیده و همه در کنار هم و با یکدیگر هم سلیقه و کمک کننده شده‌اند.

وی بیان کرد:  مجمع انسی با مشارکت همه ائمه جمعه منطقه سیستان، فرمانداران، جوانان، سپاه شکل گرفته و همه برای کمک و یاری‌رسانی در این مجمع حضور دارند.

حجت الاسلام کیخا نقش جوانان با توجه به بیانات مقام معظم رهبری را مهم و راهگشا دانست و افزود: باید از جوانان نخبه و انقلابی برای برون رفت از بسیاری مشکلات استفاده و نظرات و سئوالات آنان را گوش کرده و مورد توجه قرار دهیم.

وی باتقدیر از حضور استاندار سیستان و بلوچستان به منطقه سیستان گفت: خواهش ما حضور بیشتر در جمع جوانان و شنیدن نظرات و بیانات این قشر تاثیرگذار در جامعه است.

امام جمعه زابل بیان کرد: از زمان تصدی استاندار جدید کارهای خوبی در مناطق مختلف سیستان و بلوچستان انجام شده که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه استاندار فردی متدین و دلسوز است، افزود: سیستان دارای مشکلات بسیاری است که نیاز به توجه بیشتر برای رفع این مشکلات را دارد.

۳۲ طرح مختلف ویژه هفته دولت در شهرستان زابل در حال افتتاح است

معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان زابل در ادامه این نشست گفت: ۳۲ طرح با اعتبار ۱۴ میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در شهرستان زابل مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

غلامرضا گنجی افزود: با افتتاح این پروژه‌ها بیش از ۱۰ هزار و ۷۰۰ خانوار از مزایای آنها بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: راه‌اندازی طرح‌های هفته دولت زمینه ایجاد اشتغال برای ۳۵۰ نفربه طور مستقیم را فراهم می‌کند.

فرماندار شهرستان زابل بیان کرد: پروژه شاخص در هفته دولت نصب ۲ هزار علمک گاز با اعتبار ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان است.

وی ادامه داد: انتقال گاز به منطقه سیستان یکی از کارهای خوب استاندار سیستان و بلوچستان در آغاز مسئولیت در این استان بود.

گنجی افزود: انرژی نو، راه آهن، پرواربندی دام، طرح‌های اشتغال خرد و خانگی، انتقال آب از دریای عمان و مشکل گرد و غبار از جمله مواردی است که نیاز به توجه ویژه دارد.

وی بیان کرد: هفته دولت، فرصت مناسبی برای بیان خدمات نظام است، لذا مسئولان باید تلاش کنند تا خدمات و دستاوردهای انقلاب اسلامی در این هفته به بهترین شکل منعکس و تبیین شود.

مرز به عنوان فرصت ویژه منطقه سیستان نیازمند توجه بیشتر است

امام جمعه شهرستان زهک در ادامه این نشست گفت: مرز فرصتی مناسب و ویژه در تمام دنیا به حساب می آید اما در حوزه سیستان مردم از این فرصت بی بهره هستند.

حجت‌الاسلام حسن خدری ادامه داد: ورود دام، پرواربندی، کشتار و موارد مرتبط به دام فرصت ایده آلی است که در صورت توجه باعث رونق این منطقه خواهد شد.

وی بیان کرد: بازارچه‌های مرزی فرصتی دیگری است که در صورت مدیریت درست و بهره‌وری همه جانبه در کاهش بیکاری منطقه نقش مهمی ایفا می کند.

امام جمعه زهک تصریح کرد: در حوزه استفاده مردم از آب شرب مشکلات بسیاری وجود دارد که نیاز به چاره اندیشی اساسی و مهم است.

وی اظهار داشت: در حوزه جاده‌ای منطقه سیستان مشکلات زیادی وجود دارد و حوادث و تصادفات بسیاری در مسیرها و جاده‌های این منطقه به وقوع می پیوندد که نیاز به توجه است.

حجت‌الاسلام خدری اتمام پل زهک و توجه به سوخت را از دیگر مشکلات حوزه سیستان از جمله شهرستان زهک دانست و خواستار حل این مشکل شد/ایرنا

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار