займ на карту срочно
کد خبر: 31943 | سرویس: سیاست
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۶ | ساعت » ۱۱:۳۱
داماد حاج منصور

یادداشت علی محمدقلی ها در پاسخ به مطلب مندرج در “آمدنیوز”پیرامون زلزله کرمانشاه

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کیانسه علی محمد قلی ها مدیرعامل سابق شرکت بهره برداری مترو تهران و مدیر سابق واگن سازی تهران در یادداشتی خبر منتشر شده در آمدنیوز را تکذیب کرد متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:

هر که استهزا کند بر خاصگان عشق حق

تیغ قهرش بر سر آید از جلاد قهرمان

از ملامت‌های حسادان جگرها خون شود

درد استهزای ایشان داغ‌ها آرد به جان

از قدیم گفته اندآن را که حساب پاک است ار محاسبه چه باک است.

دریغ و درد که در چنین اوضاع و احوالی که دشمنان بیرونی میخواهند از هر حربه ای علیه خود ما بهره بگیرند ما آمده ایم و بدون هیچ حجت و برهانی همدیگر را با مهملات و خزعبلاتی تخریب میکنیم که هیچ کدام پایه و اساسی ندارند.

سعدی میفرماید:

خدا می بیند و میپوشد همسایه نمی بیند و میخروشد.

بی شک خروش یک طبل توخالی تنها فضیحت نمودن طبل است و بس.

خدواتد متعال میفرماید:

آیه ” یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا اجْتَنِبُوا کَثیراً مِنَ الظَّنِّ إِنَّ بَعْضَ الظَّنِّ إِثْمٌ وَ لا تَجَسَّسُوا وَ لا یَغْتَبْ بَعْضُکُمْ بَعْضاً أَ یُحِبُّ أَحَدُکُمْ أَنْ یَأْکُلَ لَحْمَ أَخیهِ مَیْتاً فَکَرِهْتُمُوهُ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ تَوَّابٌ رَحیمٌ…؛ و هیچ یک از شما دیگری را غیبت نکند، آیا کسی از شما دوست دارد که گوشت برادر مرده خود را بخورد؟ (به یقین) همه شما از این امر کراهت دارید. تقوای الهی پیشه کنید که خداوند توبه‌پذیر و مهربان است”.

اما هنوز پند نمیگیرند آنانی که معنی دقیق انسانیت و دین  را درک نکرده اند.

حضرت محمد (ص) : حد غیبت آنست که بگوئی درباره برادرت آن صفتی را که او دارد ( و او از شنیدنش بدش آید ) پس اگر آنچه را که او ندارد بگوئی بهتان و تهمت است.ارشاد القلوب دیلمی صفحه ۱۹۰

در ادامه با توجه به آیات قرآنی و احادیث بزرگان دین و مذموم دانستن بدگویی و بهتان اعلام می دارم چنین افرادی در لجه گناهی نابخشودنی دست وپای میزنند، چرا که این مدت در کانالهای دنیای مجازی از تخریب خدمتگزار ی چون من فروگذاری نکرده برآن بوده اند با ایجاد فضایی مسموم مرا از خدمتگزاری به اهداف مقدس نظام سرد کنند.

اما باید بدانند که در این راه و  اثبات حقانیت خویش با توکل به پروردگار بصیر سمیع دلسوزانه گام برمیدارم.بی شک خودپرستان در درد خود پرستی خواهند مرد و حق چونان آفتابی از پشت غمام و ابرهای تاریک فضاهای ذهن خاصان عام اندیش و عوام ساده اندیش طلوع خواهد کرد و به قول مولانا:

چه دلیلی بهتر از آفتاب برای آفتاب

آفتاب آمد دلیل آفتاب

دل قوی میدارم که سحر نزدیکست و الیس الصبح بقریب؟؟؟؟

بااحترام

علی محمدقلی ها

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار
سیاست روز
سیاست چیست
سیاست نامه
سیاست گذاری
سیاستمدار
سیاست های زنانه
سیاست ایران
سیاست خارجی ایران
سیاستگذاری عمومی