займ на карту срочно
کد خبر: 27934 | سرویس: دانش و فناوری
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۶ | ساعت » ۱:۵۰

 

بر اساس بیانیه رسمی ولوو، تمام خودروهای تولید شده توسط این شرکت از سال ۲۰۱۹ میلادی به بعد از قوای محرکه هیبریدی، هیبرید plug-in و یا تمام برقی استفاده خواهند کرد و بدین ترتیب، ولوو نخستین خودروسازی خواهد بود که استفاده از موتورهای احتراق داخلی سنتی را کنار خواهد گذاشت.

به گزارش کیانسه ،ساخت اتومبیل‌های سبز (هیبرید و الکتریکی) از موضوع آزمون و خطا تبدیل به یک استراتژی بسیار مهم برای آینده شرکت‌های مشهور شده است. دیگر مثل قبل، شرکتی برای نشان دادن اوج فناوری مهندسی خود، اتومبیل سبز نمی‌سازد، بلکه می‌داند بازار آینده خودروها به این سمت پیش می‌رود و کم‌کم زمان کوچ خودروهای مجهز به پیشرانه‌های بنزینی درون‌سوز به سمت الکتریکی فرا می‌رسد.

ولوو قصد دارد بین سال های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۱، ۵ مدل خودروی تمام برقی را روانه بازار کند که از این میان، دو نمونه از سری قدرتمند و جذاب «Polestar» بوده و سه مدل دیگر برای کاربری روزمره طراحی خواهند شد. این شرکت همچنین برنامه هایی برای تولید خودروهای هیبریدی ملایم (mild-hybrid) نیز دارد که در این اتومبیل ها، موتور الکتریکی انرژی هدر رفته در زمان حرکت با دنده خلاص و همچنین هنگام ترمزگیری را بازیابی کرده و به مدار باز می گرداند.

شرکت ولوو برنامه خود را حرکتی در راستای تعهد به محیط زیست خوانده و قصد دارد تا سال ۲۰۲۵، بیش از یک میلیون خودروی الکتریکی را در دنیا به فروش برساند.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار