займ на карту срочно
کد خبر: 32675 | سرویس: اقتصاد
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ | ساعت » ۲۰:۱۹

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:پالایش اطلاعات مربوط به تراکنش های بانکی از طریق دستگاه های پوز ضروری است اما نحوه مواجه بانک مرکزی با موضوع مناسب نبود

محمدرضا پورابراهیمی،درباره افزایش زمان واریز وجوه پس از تراکنش با دستگاه های پوز گفت:در راستای رفع مشکلات مردم در خصوص تاخیر در واریز وجوه با استفاده از تراکنش با دستگاه پوز، پیگیری های انجام شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خانه ملت، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به مذاکرات انجام شده با با بانک مرکزی، بحث تاخیر در واریز وجوه با استفاده از تراکنش با دستگاه‌های کارت‌خوان فروشگاهی منتفی شد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس دهم شورای اسلامی افزود:بانک مرکزی حساسیت ها و ایراداتی درخصوص احتمال کلاهبرداری از طریق واریز وجوه پس از تراکنش با دستگاه پوز داشت اما به جای اینکه بانک مرکزی مسئله را حل کند عملکرد کل سامانه را بسته بود.

پورابراهیمی داورانی تصریح کرد:پالایش اطلاعات مربوط به تراکنش های بانکی از طریق دستگاه های پوز ضروری است اما نحوه مواجه بانک مرکزی با موضوع مناسب نبود چرا که بجای ارائه برنامه جامع جهت هدف گذاری و رفع مشکلات ، کار سامانه مختل شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:کمیسیون اقتصادی اعتقاد دارد باید بانک مرکزی باید برنامه جامع مقابله با اخلال در نظام پولی و ارزی و پولشویی از طریق دستگاه های پوز ارائه کند بنابراین بانک مرکزی نباید صورت مسئله را پاک کند بلکه باید مشکل را حل کند.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار