займ на карту срочно
کد خبر: 28079 | سرویس: ورزش
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۶ | ساعت » ۲:۴۸

 

بعد از کلی جاروجنجال به نظر می‌رسد سردار همان تصمیمی را می‌گیرد که همه منتظرش بودیم.

وقتی سردار از روستوف به روبین کازان برگشت تا دوباره شاگرد قربان بردیف باشد ، خیلی ها افسوس خوردیم که چرا او روحیه بلندپروازی ندارد و به تیم های بزرگ دنیا نمی رود. این حرف و بعد نکاتی درباره رابطه صمیمی بردیف و خانواده آزمون ، سبب شد مشکلاتی ایجاد شود . حرف هایی که دلخوری سردار و خانواده اش را هم به همراه داشت. خلیل آزمون در واکنش به آن شایعات اما از ارتباط استاد و شاگردی پسرش با بردیف گفت:«من ۴۰ سال در والیبال این کشور بودم. کم کار نکردم در ورزش این کشور اما ته ماجرا کسی حالی هم از ما نمی پرسید. وقتی بردیف امد و گفت پسرت می تواند پیشرفت کند و سکوی پرتاب سردار شد ، ما خیلی اوضاع مان رو به راه نبود. او کاری برای سردار کرد که اگر سردار تا صدسالگی هم بخواهد فوتبال بازی کند ، مطمئن است هیچ کس به اندازه بردیف صلاحش را نمی داند و برایش دلسوزانه تصمیم نمی گیرد.»

حالا هم به نظر می رسد بردیف که قبلا سردار را با خود به روستوف برده بود باعث سکوی پرتابش شده بود ، تصمیمی جدید در سر دارد و می خواهد او از همان تیمی که درخشش را آغاز کرده یعنی روبین کازان راهی اروپا شود. البته روستوف شکایتی درباره جدایی سردار از این تیم داشته که باید حکم فیفا درباره اش صادر شود. روزنامه های ایتالیایی نوشتند بعد از صدور این حکم سردار خیلی سریع راهی لازیوی ایتالیا می شود. تیمی که بهترین مهاجمان دنیا دوره ای آنجا درخشیدند. مهاجمانی که آخرین شان کلوزه بوده است.

سردار البته از ورودربرمن آلمان و سرمربی ایرانی اش الکساندر نوری و باشگاه بشیکتاش ترکیه هم پیشنهاد داشته است بعد از سال ها فوتبال ایران با سردار می تواند یک بازیکن فیکس در یکی از لیگ های خوب اروپا و باشگاه های شاخص داشته باشد و این برای ما حسابی هیجان انگیز می تواند باشد.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار