займ на карту срочно
کد خبر: 32574 | سرویس: اقتصاد
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۶ | ساعت » ۲۱:۲۹

عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس،گفت: با پشتکاری که در بانک مرکزی دیده می شود چشم انداز خوبی برای تعیین تکلیف موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز قابل ترسیم است.

عبدالکریم حسین زاده در گفتگو با خبرآنلاین با اشاره به روند تعیین تکلیف وضعیت موسسات مالی غیرمجاز در کشور، گفت: متاسفانه کم کاری های دولت گذشته تشکیل موسسات غیرمجاز را خارج از ضابطه رقم زد.

نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه در حال حاضر روند رسیدگی به موسسات غیرمجاز روند خوبی دارد، افزود: کمیته مشترکی از دولت و مجلس تشکیل شده تا هر چه سریع تر مشکل ذی نفعان این موضوع حل شود.

وی همچنین به ورود قوه قضاییه به موضوع شناسایی اموال موسسات غیرمجاز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تاکنون روند پرداخت سپرده های مردم خوب بوده اما باید حرکت جهشی برای تسریع در اتمام این موضوع صورت بگیرد.

حسین زاده با بیان اینکه شناسایی اموال موسسات غیرمجاز روند تعیین تکلیف ذی نفعان را تسریع می کند، افزود: پیشرفت فعالیت ها در حوزه رسیدگی به مشکلات سپرده گذاران مناسب بوده اما باید برنامه ای برای تسویه بدهی سپرده گذاران بالای ٢٠٠ میلیون تومان نیز هر چه سریع تر با شناسایی اموال سهامداران غیرمجازها اتخاذ شود.

وی ادامه داد: بر اساس خواسته های سپرده گذاران روند تعیین تکلیف وضعیت موسسات مالی غیرمجاز باید تسریع شود البته جلوگیری از فعالیت این نوع موسسات از سوی بانک مرکزی شایسته تقدیر است.

عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: با پشتکاری که در بانک مرکزی دیده می شود چشم انداز خوبی برای تعیین تکلیف موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز قابل ترسیم است.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار